LOK programmā “Sporto visa klase” no Gulbenes novada piedalās 18 klases

6.novembrī tiešraidē tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” 7.sezonai. Visi programmas dalībnieki atklāšanas tiešraidei sekoja līdzi savās skolās, klasēs. Arī Gulbenes novada vidusskola, Stāķu pamatskola un Lizuma vidusskola ir aktīvas LOK projekta programmas “Sporto visa klase” dalībnieces. Par to informē Gulbenes novada BJSS metodiķis Andrejs Andževs.

“LOK prezidents un programmas “Sporto visa klase” idejas autors Žoržs Tikmers savā apsveikuma uzrunā uzsvēra, ka programma rosina jauniešus būt aktīviem, mērķtiecīgiem un jau no mazotnes būt draugos ar sportu. Atklāšanas pasākuma laikā noritēja dažādi priekšnesumi. Droši vien visskaļākās ovācijas izpelnījās grupas “Bermudu divstūris” tiešraides koncerts,” viņš saka.

Programma “Sporto visa klase” radīta 2013.gadā ar mērķi uzlabot 2. līdz 6.klases skolēnu fizisko sagatavotību un panākt, lai sporta stundas skolā notiktu piecas reizes nedēļā. “Gulbenes novada skolas LOK programmā “Sporto visa klase” 2020./21. mācību gadā piedalās ar 18 klasēm. Aktīvākā ir Gulbenes novada vidusskola – 15 klases. Ar klasēm strādā sporta skolotājas Sarmīte Gobiņa, Līga Brekolde, Irēna Aizpure, Inga Anča un Sandra Vaivode,” stāsta A.Andževs.

Stāķu pamatskola programmā piedalās ar divām klasēm, sporta skolotāja ir Aina Rubene. Lizuma vidusskola piedalās ar vienu klasi, sporta skolotāja ir Iveta Gjača. Visas Latvijas skolas, kas piedalās LOK organizētajā programmā “Sporto visa klase”, savā starpā sacenšas ne tikai sportā, bet arī ar sekmēm mācībās. “Šobrīd sakarā COVID-19 sacensības klātienē netiek organizētas, bet cerēsim, ka viss reiz beigsies un skolas atkal varēs savā starpā sacensties klātienē. To arī viņiem novēlēsim!” saka A.Andževs.


Pievieno komentāru

Sports