Mednieku apmācības - arī tālmācībā

Ikviens, kurš vēlas kļūt par mednieku vai medību vadītāju, nepieciešamās zināšanas turpmāk varēs iegūt arī tālmācībā. Šādu iespēju no 1.septembra piedāvā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC).

Interesenti mācībām var pieteikties MKPC tālmācības platformā https://talmaciba.llkc.lv/course/view.php?id=34

Lai iepazītos ar mācību procesa norisi, pirms mācību uzsākšanas, kursanti klātienē tiekas ar MKPC darbiniekiem Ozolniekos, Valmierā, Madonā, Krāslavā vai Grobiņā. Pēc tam patstāvīgi tiek apgūts 40 stundu kurss “Apmācības medniekiem”. Teorētisko zināšanu pārbaude notiek klātienē, iepriekš minētajos MKPC birojos. Kursa apgūšanai atvēlēti seši mēneši un pēc sekmīgas testa nokārtošanas, kursants saņem izziņu, kas apliecina iegūtās zināšanas.

Raimonds Bērmanis, MKPC direktors: “Viena no meža apsaimniekošanas pievienotajām vērtībām ir medības, un arī lauksaimniecības nozarē medībām ir nozīmīga loma. Tādēļ MKPC jau no savas darbības pirmsākumiem veic mednieku izglītošanu un mednieku kandidātu apmācību. Mācību norise tālmācībā būs ērtāka, kā strādājošajiem, tā personām, kuras ilgstoši atrodas ārvalstīs un, kurām klātienes lekciju apmeklēšana ir sarežģīta un dārga. Būtiski saprast, ka šāds kursa apguves formāts nemazinās apmācāmo iegūto zināšanu līmeni.

MKPC biroji konsultāciju saņemšanai:

LLKC - Rīgas iela 34, Ozolnieki; Kontaktpersona: Artis Misiņš, artis.misins@mkpc.llkc.lv, tālr. +371 20223626

MKPC Madonas birojs – Saieta laukums 1, Madona;

Kontaktpersona: Mairita Bondare, mairita.bondare@mkpc.llkc.lv, tālr. +371 28381176

MKPC Valmieras birojs – Lilijas iela 4, Valmiera;

Kontaktpersona: Andris Vīrs, andris.virs@mkpc.llkc.lv, tālr. +371 26108426

MKPC Krāslavas birojs – Latgales iela 6, Krāslava;

Kontaktpersona: Jānis Dzalbs, janis.dzalbs@mkpc.llkc.lv, tālr. +371 29789364

MKPC Grobiņas birojs - Atpūtas iela 4, Grobiņa;

Kontaktpersona: Agrita Šēnberga, agrita.senberga@mkpc.llkc.lv, tālr. +371 29285111

Konsultācijas pa tālruni tiek sniegtas no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 09:00-17:00. Uz e-pasta jautājumiem tiek atbildēts 2-3 darbdienu laikā.

http://new.llkc.lv/lv/nozares/mezsaimnieciba

Pievieno komentāru

Sports