Novadnieks pierādīs sevi arī pasaules čempionātā bodibildingā

Novadnieks Jānis Kravalis guvis lieliskus panākumus bodibildinga sacensībās.

Ar bodibildingu J.Kravalis nodarbojas jau astoto gadu. Par šo sezonu viņš saka: “Pagaidām viss plānotais ir izdarīts. Tagad tikai atliek sevi parādīt pasaules čempionātā vislabākajā pagaidām iespējamajā formā, tad viss būs izpildīts uz visiem 100 procentiem.”

Šo sezonu viņš sāka 6.maijā, piedaloties NAC Latvija Salaspils atvērtajā kausā bodibildingā. Kategorijā “Bodybuilding class 2” J.Kravalis izcīnīja 1.vietu un kļuva arī par absolūto čempionu otro gadu pēc kārtas.

Nākamās sacensības notika jau pēc nedēļas – 14.maijā, un tās bija NAC Lietuvas čempionāts, kur savā kategorijā “Bodybuilding class 2” viņš izcīnīja 1.vietu un arī otro gadu pēc kārtas kļuva par Lietuvas absolūto čempionu.

Trešās sacensības notika 20.maijā Igaunijā – “Olev Annus Classic”, kur kategorijā “Bodybuilding – 90 kg” J.Kravalis atkal izcīnīja 1.vietu un kļuva arī par absolūto čempionu.

“Paldies maniem atbalstītājiem – trenerim Jurijam Gucānam, sporta klubam “Gym! Latvija”! Nedaudz žēl, kad novads neatbalsta šo sporta veidu nedz sagatavošanās procesā, nedz arī pēc izcīnītiem panākumiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Bet es saprotu – citiem vairāk vajag, tāpēc nav ko bēdāties, jāturpina strādāt un gatavoties nākamajam startam, kas notiks 3.jūnijā Turcijā, Stambulā – NAC pasaules čempionāts,” saka J.Kravalis.