Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-15° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens

Novuss: Stāmerienas turnīrā piedalās 27 dalībnieki

Stāmerienas jauniešu apvienība “Alianse” Stāmerienā organizēja Lieldienu novusa turnīru, kurā parādīt savas prasmes un apgūt novusa spēli bija ieradušies 27 dalībnieki. Vairāk nekā četru stundu garumā dalībnieki cits citam deva padomus novusa spēlē un, protams, arī cīnījās par uzvaru. Par to informē Stāmerienas jauniešu apvienības “Alianse” dalībniece un sacensību organizatore Anda Rēdere.

“Sieviešu apakšgrupā pirmais četrinieks cīnījās punkts punktā. Labāko sniegumu parādīja Lilita Germele, otro vietu ieguva Aiga Putne. Trešo vietu starp Sandru Āri un Dārtu Putni izšķīra savstarpējā spēle, jo iegūtais punktu skaits turnīrā bija vienāds, finālā bronzas medaļu ieguva Sandra Āre. Starp vīriešiem cīņas ritēja spraigi. 1.vietu izcīnīja Andrejs Kondričs, 2.vietu Igors Bambulis un 3.vietu Jānis Āre. Šoreiz izkristalizējās nevis olimpiskais sešinieks, bet gan astotnieks, kurā iekļuva arī Voldemārs Pērkons, Dāvis Žuks, Andris Osis, Lauris Kokarevičs un Renārs Šķenders,” sacensību rezultātus atklāj A.Rēdere.

Viņa saka paldies dalībniekiem un visiem tiem, kuri pielika savu roku pasākuma tapšanā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.