Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.51 m/s, A-DA vēja virziens

Olimpiskā mēneša pasākumi Gulbenes novadā (2)

Foto: Gatis Bogdanovs.

8.aprīlī no pulksten 15.00 līdz 19.00 Gulbenē, Spārītes parkā – orientēšanās jeb “Zaļais aplis”. Vai arī var orientēties visu mēnesi Spārītes parkā vai kādā no novada pagastos izveidotajiem foto orientēšanās maršrutiem, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei pa e-pastu. Saite uz foto orientēšanās maršrutiem ŠEIT

16.aprīlī pulksten 11.00 – miera pārgājiens apkārt Kaļņa ezeram jeb “Zilais aplis” (9 kilometri). Vai arī visa mēneša garumā var izvēlēties kādu novada ezeru, kuram apiet apkārt, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot Sporta pārvaldei.8.aprīlī no pulksten 15.00 līdz 19.00 Gulbenē, Spārītes parkā – orientēšanās jeb “Zaļais aplis”. Vai arī var orientēties visu mēnesi Spārītes parkā vai kādā no novada pagastos izveidotajiem foto orientēšanās maršrutiem, to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei pa e-pastu “dace.anca@gulbene.lv”.

22.aprīlī pulksten 10.00 Gulbenes stadionā – olimpiskā vingrošanas kompleksa izpilde jeb “Sarkanais aplis”, kā arī novada skolu sacensības stafetēs un zīmēšanas un eseju konkursa uzvarētāju apbalvošana. Vai arī mēneša garumā ikviens var nofilmēt savu olimpiskā vingrošanas kompleksa izpildi un iesūtīt Sporta pārvaldei.

30.aprīlī pulksten 11.00 maršrutā Gulbene-Alūksne 48 kilometru garumā notiks riteņbraukšanas sacensības “Bānīša kauss 2022 jeb Apsteidz tvaiku!” – “Melnais aplis”. Vai arī mēneša garumā ir iespēja veikt jebkuru pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” izveidoto velo maršrutu (“www.visitgulbene.lv”), to fiksējot ar sporta aplikācijas palīdzību un iesūtot Sporta pārvaldei.

1.maijā pulksten 11.00 – skrējiens “Rankas apļi 2022” jeb “Dzeltenais aplis” (3 un 6 kilometri) un Olimpiskā mēneša noslēgums. Vai arī mēneša garumā var skriet Sporta pārvaldes kādu no piedāvātajiem maršrutiem jebkurā novada pagastā, lietojot kādu no sporta aplikācijām un iesūtot savu veikumu Sporta pārvaldei.

Komentāri (2)

aktīviste
21:22 29.03.2022
Kuros pagastos un kad notiks foto orientēšanās? Kur atrast informāciju?
"Dzirkstele"
11:47 31.03.2022
Informācija būs rītdien. Visos pagastos kartes sagatavotas, pieejamas pie organizatoriem un rīt būs arī saite, kur būs sagatavoti foto par katru pagastu un pilsētu.

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.