Otra posma rezultāti Gulbenes novada atklātajā kausa izcīņā smilšu volejbolā

18.jūlijā Gulbenes un Litenes pludmales volejbola laukumos norisinājās otrā posma sacensības Gulbenes novada atklātajā kausa izcīņā smilšu volejbolā sieviešu un vīriešu komandām, pulcējot astoņas dāmu un četras kungu vienības. Sievietēm arī otrajā posmā uzvaras laurus plūca duets “Rūdis” (Solvita Vīcupa - Ulme/Sanda Ragozina), bet vīriešiem – komanda “Logu maiņa” (Gatis Stepanovs/Guntis Rakstiņš).

Dāmu komandas sākotnēji izspēlēja “apli” apakšgrupās, no kurām 1. un 2.vietas ieguvējas komandas turpināja cīņu par godalgotajām vietām. Pirmā pusfināla spēlē “LID” ar rezultātu 21:15 bija pārākas pār “Pludmales meičām”, bet otrajā pārī sīvā cīņā “Rūdis” ar rezultātu 22:20 pārspēja duetu “MADA”. Mačā par 3. vietu atkal tikās pirmā posma savstarpējās pretinieces un arī šoreiz uzvaru svinēja “MADA” (Maija Smiltniece/Dārta Borodkina/Enija Baumgarte) ar rezultātu 21:18 pārspējot “Pludmales meičas”. Cīņā par pirmo vietu arī tikās I posma pretinieces. Šoreiz cīņa risinājās ļoti sīva līdz pat mača galotnei. Spēlēs beigas duets “Rūdis” (S.Vīcupa Ulme/S.Ragozina) aizvadīja aukstasinīgāk, izraujot uzvaru ar rezultātu 22:20, pārspējot trio “LID” (Daiga Ņikitina/Inese Ubaga/Liene Ķikuste) un atkārtoti kļūstot par uzvarētājām.

Vīriešu komandas Litenes smilšu volejbola laukumos izspēlēja “apli” – katrs ar katru. Visās spēlēs ar rezultātu 2:0 uzvarēja kaimiņu novada pārstāvji “Logu maiņa” (G.Stepanovs/G.Rakstiņš). Otro vietu arī otrajā posmā izcīnīja duets “Vasiļjevs/Bārdulis” (Dzintars Vasiļjevs/Jānis Bārdulis), bet trešajā pozīcijā vienība RED – BULL (Sandris Petrovs/Regnārs Bērziņš).

Trešais posms pagaidām atcelts uz nenoteiktu laiku!

Pievieno komentāru

Sports