"Reinīša kauss": lielākais loms – sacensību organizatoram

Ik gadu zemnieku saimniecībā “Jaunāres” Daukstu pagastā notiek Reinīša kausa izcīņa, un šis gads nebija izņēmums.
“Reinīša kausa” organizators Vilnis Ziediņš stāsta, ka “Reinīša kauss” ir ikgadējas makšķerēšanas sacensības, kurās ikviens var pacīnīties par uzvaru noķert vissmagāko zivi.

“Šogad mūs priecēja ne tikai skaistie laikapstākļi, bet arī kuplais dalībnieku skaits - kopumā sacensībās piedalījās 42 dalībnieki. Patīkami, ka starp dalībniekiem šogad bija ne tikai vietējie makšķernieki, bet arī no Daugavpils, Mālpils, Inčukalna un Valmieras. Turklāt “Jaunārēs” “Reinīša kauss” iepriecina dažāda vecuma un dzimuma pārstāvjus. Bērni ar azartu piedalījās kopējās aktivitātēs un pavadīja laiku kopā ar vecākiem,” stāsta V.Ziediņš.

Tāpat kā pērn arī šogad 1.vietu ieguva pats sacensību organizators V.Ziediņš, izvelkot 6,870 kilogramus smagu karpu. 2.vietu izcīnīja Romāns Petrovs no Valmieras, izvelkot 1.105 kilogramus smagu karpu, 3.vietā - Pēteris Mačs no Cēsīm. Viņa loms – 1.050 kilogramus smaga karpa.

“Ceļojošais kauss šogad palika mājās, jo parasti kausa ieguvējs saņem bonusā arī iespēju gadu makšķerēt “Jaunāru” karpu dīķi par brīvu. Šogad kā jauninājums bija pārsteiguma balvas arī no “Pirtslietu darbnīcas”. Pasākums kā katru gadu izvērtās jautrs un ģimenisko saišu stiprinošs. Visi dalībnieki līdz vēlam vakaram baudīja kopīgi sarūpētu maltīti, peldējās dīķi un neizpalika arī pirts prieki. Uz tikšanos nākamgad “Reinīša kausā,” saka V.Ziediņš.

Pievieno komentāru

Sports