Sestdien iespēja piedalīties “Ghetto Basket” turnīrā Alūksnē

“Ghetto Basket” 13. sezonas otrais izbraukuma turnīrs notiks sestdien, 31.jūlijā, Alūksnē, kad laukumā pie Alūksnes kultūras centra notiks 3×3 basketbola sacensības deviņās grupās, kā arī jauniešu “Slam Dunk” konkurss un labāko tālmetienu izpildītāju turnīrs. “Ghetto Basket” atklāšana - pulksten 12.00.

“Ghetto Basket” šīsvasaras pirmās izbraukuma sacensības notika 24. un 25. jūlijā Ventspilī, bet jau šīs nedēļas nogalē 3×3 basketbolisti pulcēsies pie Alūksnes Kultūras centra izveidotajos laukumos (Alūksne, Brūža iela 7). Tā ir iespēja ikvienam Latvijas sportistam, atrādīt savu veiklību, lokanību un talantu – viesojoties Alūksnes pilsētā, kura nedēļās nogalē svinēs arī savas pilsētas svētkus. Vēl pēc nedēļas “Ghetto Basket” viesosies 7. augustā Rēzeknē un 8. augustā Krāslavā.


Neizpaliks arī “Slam Dunk”

Alūksnes dienas programmā pulksten 14.00 plānots jauniešu “Slam Dunk” turnīrs, kurā atļauts piedalīties U14 vecuma spēlētājiem, viņiem sacenšoties pie mazāka augstuma groza. Uzvarētājs saņems ne tikai balvas, bet arī vietu “Slam Dunk” finālsacensībās Rīgā.
Deviņās grupās – “Open”, “Ghetto Ladies”, U19 grupā, kā arī U16, U14 un U12 grupā gan zēniem, gan meitenēm – komandas krāj kopvērtējuma punktus, lai varētu piedalīties “Ghetto Basket” finālturnīrā. Alūksnē katras grupas uzvarētāji izcīnīs tiešās ceļazīmes uz sezonas svarīgāko turnīru, bet “Open” grupā šādu balvu saņems arī otrās vietas ieguvēja.


Obligāta iepriekšējā pieteikšanās

Alūksnes turnīrā būs pieejama tikai iepriekšējā komandu pieteikšanās, kas ilgs līdz piektdienas, 30.jūlija, pulksten 20.00.
“Open”, “Ghetto Ladies”, U19 grupas (2002. g. dz. un jaunāki) un U16 grupas (2005. g. dz. un jaunāki) zēnu un meiteņu aicinātas pieteikties Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) mājaslapā (https://play.fiba3x3.com/events/bdc49783-6e2b-40f0-afa3-d65cbf3b7019), bet U14 grupas (2007. g. dz. un jaunāki) un U12 grupas (2009. g. dz. un jaunāki) komandu pārstāvjiem līdz noteiktajam laikam nepieciešams iesūtīt pieteikuma vēstuli uz e-pastu “renars32@gmail.com”. Jānorāda grupa, komandas nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai vieta, spēlētāju vārdi, uzvārdi, dzimšanas diena, mēnesis un gads.
Dalības maksa “Open” grupā noteikta 30 eiro no komandas, U19 grupā – 20 eiro, pārējās grupās – 15 eiro. Dalībai “Ghetto Basket” nepieciešama “Ghetto Games” licence. Vienreizējās licences cena noteikta 2 eiro, licences uz visu sezonu – 5 eiro. Dalības apmaksa un licenču iegāde būs atvērta sacensību norises vietā no pulksten 11.00.


Pievieno komentāru

Sports