Trešdien — izšķirošā spēle Latvijas volejbola čempionāta finālā

Sekot, kā risināsies izšķirošie notikumi Matīsa Gabdulļina pārstāvētajai “RTU/Robežsardze/Jūrmala” cīņā ar “Ezerzeme”, ikviens interesents var LTV7. Foto: no Volejbola federācijas.

“Optibet” Latvijas volejbola čempionāta finālā “RTU/Robežsardze/Jūrmala”, kuru pārstāv mūsu novadnieks Matīss Gabdulļins, svētdien spraigā cīņā savā laukumā piecos setos pārspēja “Ezerzeme”/DU un izlīdzināja sēriju.

Latvijas Volejbola federācija informē, ka “RTU/Robežsardze/Jūrmala” fināla ceturtajā mačā mājās ar rezultātu 3:2 (25:20, 18:25, 25:18, 25:27, 15:12) pārspēja “Ezerzeme/Daugavpils Universitāte” komandu, un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 2:2. Pēc Jūrmalas kluba uzvaras ir nepieciešama piektā izšķirošā spēle. Tā notiks jau rīt, 19.aprīlī, Daugavpilī.

Sērijas turpinājumu “RTU/Robežsardze/Jūrmala” nodrošināja tikai piektā seta galotnē, kad pēc divu punktu deficīta atspēlēšanas ieguva vadību un to noturēja. Uzvarētājiem Patriks Pinka guva 21 punktu, M.Gabdulļins – 19, bet Oļegs Klopovs, Gatis Slavēns un Roberts Kļaviņš – attiecīgi 16, 15 un 14. O.Klopovs blokā guva piecus punktus, R.Kļaviņš, M.Gabdulļins un G.Slavēns pa 3, bet P.Pinka – 2.

M.Gabdulļins “Dzirkstelei” saka: “Lai uzvarētu, jānospēlē šī piektā, izšķirošā, spēle. Viss būs atkarīgs no pašiem un spēles elementiem, kurus ievērosim vai neievērosim, disciplīnas. Vienkārši – jāspēlē, jābūt gataviem, ka nebūs viegli. Un šajā spēlē izšķirsies, kurš būs čempions – mēs vai pretinieks!”