Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainas bēgļu atbalstam izveidots portāls “www.majasbegliem.lv”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai palīdzētu Ukrainas bēgļiem vieglāk atrast mājokli Latvijā, kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem” izveidojusi portālu “majasbegliem.lv”. Portālā aicinām pieteikt mājokļus, kuri pieejami Ukrainas cilvēkiem īrei vai bez maksas. Tāpat portālā pieejama praktiska informācija par mājokļa īres jautājumiem. Visi materiāli sagatavoti latviešu un ukraiņu valodās. Par to informē kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” pārstāve Emīlija Anna Staģe.

Portālā pieejama informācija arī par pieejamo finansiālo palīdzību gan īrniekiem, gan cilvēkiem, kuri piedāvā mājokli bez maksas, vispārēju informācija par mājokļa īri, īres līguma paraugs latviešu un ukraiņu valodā, kā arī praktisks ceļvedis mājokļa īrēšanā. Dokumentus palīdzēja sagatavot arī biedrība “Patvērums “Drošā māja”.

Lai īres procesu padarītu drošāku, sadarbībā ar centru MARTA publicēts materiāls par to, kā atpazīt un novērst cilvēktirdzniecības riskus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Portālu izveidot palīdzēja “Deliverty” komanda, kas tapa TechChill #HackForce hakatona laikā, un brīvprātīgie.

Aktuālajai informācijai par šo iniciatīvu un citu nepieciešamo atbalstu iespējams sekot līdzi www.palidziukrainai.lv, kā arī “Facebook” grupā: https://www.facebook.com/groups/www.gribupalidzetbegliem.lv. Sazināties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” var, rakstot uz e-pastu “gribupalidzetbegliem@gmail.com”.

Portāla “majasbegliem.lv” iniciatīvu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktīvo iedzīvotāju fonds EEA and Norway Grants Latvia

#palidziukrainai #EEAgrantsLatvia

Par materiāla saturu atbild kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.