Aicina pieteikties uz valsts apmaksātu veselības aprūpi mājās arī Gulbenes novadā

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" aicina pieteikties uz valsts apmaksātu veselības aprūpi mājās, ko nodrošina apvienības māsas. Tā ir medicīniska aprūpe, kas ietver noteiktu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu pacientam ar noteiktām saslimšanām viņa dzīvesvietā. Par to informē SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība" sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Upīte.

Kam sniedz bezmaksas veselības aprūpi mājās?

  • Pacientiem, kuriem ir nepieciešama pastāvīga ambulatora ārstnieciskā palīdzība, bet medicīnisku indikāciju dēļ pacients nevar ierasties ārstniecības iestādē.
  • Pacientiem, kuriem nav tādu medicīnisko indikāciju, kuru dēļ būtu jāatrodas slimnīcā, taču vēl joprojām nepieciešama medicīniskā palīdzība.
  • Pacientiem ar būtiskiem pārvietošanās traucējumiem, kas liedz iespēju nokļūt ārstniecības iestādē.

Kādos gadījumos un kādus veselības aprūpes pakalpojumus pacients savā dzīvesvietā var saņemt, lasi: https://www.vmnvd.gov.lv/lv/veselibas-aprupe-majas

Kas nepieciešams, lai saņemtu bezmaksas veselības aprūpi mājās?

  • Nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums vai ārsta-speciālista izraksts- nosūtījums no stacionārās ārstniecības iestādes (slimnīcas).
  • Nosūtījumā jānorāda, kāpēc un kādus veselības aprūpes pakalpojumus nepieciešams nodrošināt, ārstēšanas plāna sasniedzamais mērķis un laika periods, kurā tas jānodrošina.


Pievieno komentāru

Veselība