Brīvprātīgo organizētajā akcijā uzrunāti vairāk nekā 1000 pret Covid-19 vakcīnu šaubīgie seniori 4

Brīvprātīgo kustības "#vieglipalīdzēt" un Latvijas senioru īstenotajā akcijā "Palīdzi sev. Palīdzi citiem" uzrunāti vairāk nekā 1000 pret Covid-19 vakcīnu šaubīgie seniori, aģentūru LETA informēja "#vieglipalīdzēt" pārstāve Ilze Jankovska.

Akcijas mērķis bija iesaistīt dažādas senioru organizācijas un arī individuālus seniorus vakcinācijas pret Covid-19 popularizēšanā šaubīgo senioru vidū.

Akcijas laikā tika apzināti vairāk nekā 1000 senioru dažādos Latvijas reģionos - Dagdā, Ludzā, Rīgā, Preiļos, Malnavā, Gulbenē, Kuldīgā, Valkā un citviet. Akcijā iesaistījušies seniori atzīst, ka, lai arī akcijai noteikti bija jēga, jo katrā reģionā vismaz daži cilvēki pēc sarunas devās vakcinēties, tomēr šaubīgo cilvēku bailes aizvien ir lielas.

Akcijas īstenotāji novērojuši, ka nereti cilvēki baidās no vakcīnas blaknēm, uzticoties nepārbaudītai informācijai, gaida Krievijā izstrādāto vakcīnu vai arī savu izvēli nevakcinēties nepaskaidro. Tomēr iejūtīga saruna, kā arī dalīšanās ar paša zvanītāja pārslimošanas vai vakcinēšanas pieredzi dažus šaubīgos spēja pārliecināt, uzsver "#vieglipalīdzēt".

Preiļu novada pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja un Latgales pensionāru apvienības priekšsēdētājas vietniece Marija Briška uzskata, ka katrs sīkums Covid-19 ir ļoti svarīgs, un ir ļoti labi, ka ir cilvēku kopums, kas var palīdzēt tiem, kuri vēl domā.

Savukārt Kuldīgas senioru skolas vadītāja Ruta Orlova secina, ka ir ļoti svarīgi seniorus uzrunāt personīgi, piezvanīt viņiem, aprunāties, izstāstīt, jo katram ir atšķirīgas problēmas, piemēram, bijuši seniori, kas norādījuši, ka viņiem ir grūtības izstāvēt kājās dzīvo rindu pie vakcinēšanas punkta. Tādēļ Kuldīgas Senioru skolas brīvprātīgie palīdz risināt arī to, kā pie vakcīnas tikt ērtāk un vieglāk.

Jau ziņots, ka kampaņas gaitā sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju un lokālām senioru organizācijām tika skaidrota vakcinācijas pret Covid-19 nepieciešamība, apzinot šaubīgos vai neizlēmīgos seniorus dažādos reģionos, novados, pilsētās un ciematos.

Iedrošinājumu iesaistīties kampaņā sniedza arī viens no tās labās gribas vēstniekiem profesors, gastroenterologs Anatolijs Danilāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Daņu lāns

Vecajam pēc potes galīgi jumtiņš caurs!

pirms 6 dienām, 2021.11.22 16:17

Gulbeniete

Kāpēc uzbāzties.Katrs pats izlemj,vakcinēties vai nē.Par visšm varītēm vajag visus nospricēt.

pirms 6 dienām, 2021.11.22 16:48

Gulbeniete

Pfizer” bijušais viceprezidents un galvenais zinātnieks Maikls Jedons (Michael Yeadon) nācis klajā ar paziņojumu, ka šobrīd ir pār vēlu glābt visus, kuriem ir veikta vakcīna pret C19. Viņš aicina tos, kuri vēl nav saņēmuši nāvējošo injekciju, cīnīties par cilvēku un viņu bērnu dzīvībām. Pasaulē pazīstamais imunologs turpina aprakstīt procesu, kas, viņaprāt, nogalinās lielāko šī brīža pasaules iedzīvotāju daļu. Uzreiz pēc pirmās potes saņemšanas 0,8% cilvēku mirst divu nedēļu laikā. Izdzīvojošo vidējais dzīves ilgums ir divi gadi, bet tas sarūk ar katru “šāvienu”. Tiek izstrādātas papildu vakcīnas, kas pasliktinās konkrētu iekšējo orgānu darbību, tostarp, plaušas, sirdi un smadzenes. Divu desmitgadu laikā iepazīstoties ar farmaceitiskā giganta “Pfizer” funkcijām, izpētes mērķiem un izstrādājumiem, profesors Jedons ir nonācis pie secinājuma, ka šodienas vakcinācijas režīma gala mērķis var būt tikai masveida demogrāfiskā iznīcināšana, kas liks visiem pasaules kariem kopā izskatīties pēc Miki Peles piedzīvojumiem. Miljardiem cilvēku jau tika nolemti drošai, nemainīgai un mokošai nāvei. Jebkurš cilvēks, kurš ir saņēmis vakcīnu, mirs priekšlaicīgi, un trīs gadi vēl ir optimistiska prognoze, cik ilgi viņi vēl spēs izdzīvot. Avots:www.lifesitenews.com/…/former-pf…

pirms 6 dienām, 2021.11.22 16:48

Kankariņš

Nopotētie draugi, nebūs labi !!!

pirms 6 dienām, 2021.11.22 19:34

Veselība