Ģimenes ārste Gulbenē Dace Jansone: "Gudri cilvēki negrib nomirt!" 79

“Pasaules vēsturē medicīnā vienmēr tā ir bijis – ja ir kāda smaga infekcijas slimība, piemēram, mēris, bakas, malārija, difterija un, ja ir radīta vakcīna pret smagu infekcijas slimību, tad tas ir tikai elementāri, ka visi tiek vakcinēti. Ja ir smaga infekcijas slimība, kas draud ar nāvi, tad visi vakcinējas, lai visi paliktu dzīvi un epidēmija tiktu apkarota,” “Dzirkstelei” uzsver ģimenes ārste Dace Jansone.

Viņa atzīst, ka bija bail par sevi, savu ģimeni un pacientiem, jo nebija vakcīnu un nebija iespēju sevi pasargāt. “Kad parādījās vakcīnas, tad jau varējām sākt justies drošāk, bet līdz jaunajam gadam, līdz pagājušās ziemas sākumam, tas bija briesmīgs laiks, īpaši mediķiem. Zinām taču, ka arī Gulbenes novadā ļoti slimoja ar Covid-19. Mēs varam būt ļoti laimīgi, ka mums ir vakcīna pret ārkārtīgi bīstamu infekcijas slimību Covid-19. No tās mirst cilvēki. Tie ir gulbenieši, rīdzinieki, balvenieši, tie ir mūsu cilvēki, kas mirst. Tie taču nav pingvīni, kas mirst kaut kur Antarktīdā. Tie ir mūsu cilvēki, kas mirst! Arī starp maniem pacientiem ziemā bija nāves gadījumi. Ja ir infekcija, no kuras var paglābt vakcīna, kā var iedomāties nevakcinēties, un kā var kādam ienākt prātā, ka tas nav vajadzīgs?” vēlreiz uzsver D.Jansone, kuras praksē vakcinējusies ir apmēram puse pacientu. “Manā praksē mazu bērnu ir maz. Vairāk ir seniori. Bet cilvēki joprojām nāk un vakcinējas. Mums ir vakcīnas. Ir tikai jāatnāk pie sava ģimenes ārsta, un tas  nav nekas sarežģīts – piezvanīt savam ģimenes ārstam un pieteikties. Man tas šķiet tik ļoti elementāri – netērēt nervus un pūles, meklējot iemeslus nevakcinēties, bet vienkārši pieteikties, aiziet pie ārsta vakcinēties un laimīgi dzīvot,” aicina ārste.

Viņa stāsta, ka seniori, kas ir viņas pacienti, ļoti uztraucas par savu veselību, un viņi zina, ko nozīmē vakcinēties. “Gudriem cilvēkiem negribas nomirt muļķības pēc, jo viņi saprot, kam ir radīta vakcīna. Tad kāpēc nomirt muļķības pēc un mēģināt spītēties pret vakcīnu? ” aicina aizdomāties D.Jansone.

Slimoja un devās mūžībā

Šobrīd saslimstība ar Covid-19 atkal tikai palielinās. D.Jansone atgādina, ka Covid-19 delta variants, kas tagad dominē Latvijā, ir daudz lipīgāks. Viņa prognozē, ka šī ziema nevakcinētajiem būs ļoti grūta, savukārt vakcinētajiem būs jāturpina staigāt ar maskām, jo nevakcinēto ir daudz. “Vakcinētie gandrīz neslimo, bet nevakcinētie šoziem gandrīz visi dabūs pārslimot,” saka ģimenes ārste.
Viņa min kādu piemēru no savas prakses, viens no viņas pacientiem, kas pārslimoja Covid-19, teica, ka otrreiz vairs to negrib piedzīvot, un uzreiz bija gatavs vakcinēties. Tiem, kas izslimoja Covid-19, atlabšanas posmi ir dažādi. “Bija tādi, kuri ātri atguvās. Bija pacienti bez simptomiem, bet aplipināja vecmāmiņu, un vecmāmiņa nomira, vai arī vīram Covid-19 bija bez simptomiem, bet sieva, saslimstot ar Covid-19, nomira, un kurš kuru aplipināja, kas to lai zina. Vai tad ir viegli, ja kāds no tuviniekiem nomirst vai ļoti smagi slimo? Nē! Ir tādi pacienti, kas ilgstoši vēl ārstē sekas, ko Covid-19 atstājis uz dažādiem orgāniem. Joprojām staigā uz izmeklējumiem un jūtas slikti. Puse pārslimojušo jūt nogurumu,” stāsta D.Jansone.

Ir arī pacienti, kas interesējas, kura Covid-19 vakcīna ir labāka. “Kā cilvēkiem var ienākt jautāt, kura vakcīna ir vislabākā? Tā, kuru pirmo tu vari dabūt! Tūlīt un uzreiz!  Tie cilvēki, kas ļoti vēlējās vakcinēties, tādi kā es, vakcinējas ar vakcīnu, kas tajā brīdī bija pieejama. Nav labu un sliktu vakcīnu,” norāda D.Jansone.

Arī domāja, ka ir stipra imunitāte

D.Jansone aicina ikvienu arī lietot lietotni “Apturi Covid”.  Lietotne ir risinājums, lai palīdzētu Latvijā ierobežot vīrusa izplatību, un ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 inficētu personu. “Man telefonā ir šī lietotne. Citiem tās nav. Kāpēc? Ja ir jauns, labs telefons, vajag sekot taču līdzi. Tad, kad cilvēkiem saku, ka tagad Gulbenē daudzi slimo ar Covid-19, viņi par to brīnās, un tie ir nevakcinētie.”
Viņa arī skaidro, ka lielīties ar to, ka “man ir stipra imunitāte” vai “es nekad tāpat neslimoju, tāpēc nevakcinējos” ir vieglprātīgi un bezatbildīgi. “Imunitāti tā nevar izmērīt. Tie, kas guļ slimnīcā un knapi dveš pie elpināmajiem aparātiem, tie arī domāja, ka viņiem ir “stipra imunitāte”. Viņi nav vakcinējušies, jo viņiem taču ir “stipra imunitāte” vai arī viņi Covid-19 nemaz netic, vai arī ir  pārliecināti, ka ar Covid-19 nekad nesaslims, un ka vispār viņi nekad ne ar ko nesaslims. Tad, kas ir tie, kas tagad guļ slimnīcā? Piemēram, oktobrī un novembrī ir jāvakcinējas pret gripu, lai neslimotu ar to. Kas nomirst februārī no gripas? Tie, kuri oktobrī un novembrī nav vakcinējušies. Vai tie, kas mira februārī, novembrī zināja, ka viņi nomirs no gripas un drīkst nevakcinēties? Bet viņi taču tik skaidri zināja par savu “stipro imunitāti”, un to, ka gripa tāds sīkums vien ir,” ārste vēlreiz aicina aizdomāties par vakcīnu nozīmīgumu.

Covid-19 ir viltīga infekcija. Tā var piezagties nemanot. “Vīrusam nav zaļu ragu, lai mēs to varētu ieraudzīta jau pa gabalu. Joprojām nedrīkstam aizmirst par piesardzības pasākumiem, piemēram, divu metru distance. Citādi, arī uz ielas esmu to novērojusi, satiekas divi cilvēki un viens otram tik tuvu klāt kaut ko stāsta, bet pēc tam izrādās viens no viņiem ir bijis Covid-19 pozitīvs, un traģēdija var sākties. Tagad, kad pietiek vakcīnu, mēs varētu būt valstī visi simtprocentīgi vakcinējušies. Mēs varētu aizmirst par maskām, slimnīcās nebūtu Covid-19 nodaļu, nebūtu jāķēpājas ar šo drausmīgo, nāvējošo infekciju, un varētu pievērsties onkoloģijai un citām slimībām,” aicina aizdomāties D.Jansone.


Uzziņai

Ir saņemtas vakcīnas “Janssen” devas Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības vakcinācijas kabinetiem. Aicinām izmantot! Pieteikšanās vietnē www.manavakscina.lv vai pa tālruni 8989. Vakcinācija plānota 30.septembrī Gulbenē un Balvos.
Avots: SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”

Vakcinācijas kabineti Covid-19 vakcinēšanai

● Druvienas feldšeru-vecmāšu punkts
● Galgauskas feldšeru-vecmāšu punkts
● SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”
● SIA “Marmed”

Vakcināciju veic ģimenes ārsti:

● Jānis Seļickis
● Dace Jansone
● Inta Luguze
● Sandra Miķelsone
● Līga Vebruāle
● Dace Mūrniece
● Baiba Mezīte
● Egīls Luguzis
● Marita Luika
● Ieva Grīnšteine
● Inta Krēsliņa
● Linda Ūdre

Avots: Nacionālais veselības dienests


Materiāls tapis sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu

Pievieno komentāru

Komentāri 79

!

Vēl viena pasaules gudrā! :)
Ja maksā par katru dūrienu 10€ un vēl tūkstošus par novakcinēto skaitu, tad reklamēs kaut kaķa sū.u!
Kāpēc slēpj to cik daudziem pošu faniem tagad ir dažādas blaknes un jau smagi slimo?
Tā pote, kā narkotikas, laikam galīgi daudziem atslēdz smadzenes.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 11:44

Jautājums !

Kāpēc slēpj to cik daudziem pošu faniem tagad ir dažādas blaknes un jau smagi slimo? - un ko tu par to zini, no kādiem avotiem informācija? Padalies, lūdzu!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 12:02

Jautājumam

Papēti amīšu oficālo info https://medalerts.org/vaersdb/findfield.php?TABLE=ON&GROUP1=CAT&EVENTS=ON&VAX=COVID19 un ne jau viss tiek reģistēts.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:11

!

Ir pazīstami cilvēki, kuri pēc potēm jau guļ slimnīcā pie sistēmām.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:19

?

...un no Covid nevakcinētie - kapos...

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:31

Starp citu -

nebūs gan par tēmu, bet tā kā bieži novēroju šādu kļūdu, tad gribētu atgādināt cilvēkam , kurš atbildēja "Jautājums!"ar "Jautājumam". Ļoti bieži novērots, ka daudzi amerikāņus (visus) dēvē par amīšiem. Bet ir tā, ka par amīšiem sauc tikai vienu pavisam nelielu cilvēku kopu ASV, gandrīz vai sektu, kuriem ir ļoti noslēgts dzīvesveids un ārkārtīgi savdabīgi pasaules uzskati un kuri savā dzīvesveidā ir "iestrēguši" apm. 19.gadsimtā. Gribēji izlikties traki gudrs, bet sanāca ne visai...

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 16:33

!!!

Uzskatu, ka cilvēki vakcinētos aktīvāk, ja šī vakcīna pasargātu no saslimšanas pilnībā. Tad varētu apkarot šo Covid-19. Bet tagad kāds vakcinētais, kuram slimība notiek vieglā formā var būt bīstamāks par nevakcinēto!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 12:43

indulis

Gribi dzīvot- uzticies zinātnei un vakcinējies. Negribi dzīvot- neuzticies zinātnei, iztaisi akmens cirvi un ej uz mežu cirst malku- tā varbūt izvilksi kādu dieniņu vairāk savā kaķa mūžiņā.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 17:39

inta

Esmu vakcinējusies, bija nelielas blaknes, nav šobrīd nekādu simptomu.
Līdzīgi ir manai ģimenei. Neredzu tiešām problēmu vakcinēties. Varat mani linčot nost, bet piekrītu dakteres viedoklim: gudri cilvēki vakcinējas, netērē laiku un enerģiju atrunu izdomāšanai (naudu testiem), tēŗe laiku dzīvošanai un nākotnes plāniem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:07

Jānis

Tikai nav zināms vai tā nākotne potētajiem būs!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:21

lita

Jānīt,lielāka izredze izdzīvot ir potētiem. Arī es un visa mana lielā radu saime pie pirmās izdevības sapotējāmies .Un tagad jau bez .šķēršļiem esam satikušies un viens otru apciemojuši citās valstīs.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:45

Jānis

Litiņ, neviens nezin kas būs ar potētajiem pēc pusgada- gada - diviem gadiem.
Novēlu lai visiem viss būtu labi, bet nezināmo ir ļoti daudz.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:23

e98

Nu nu, spļauj ārā, kas tad būs ar vakcinētajiem? Es gribu zināt gulbenes viedā zinātnieka pareģojumu!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:59

Xrenvam

Jānis negrib pieminēt toksisko alumīniju, grafēna nanodaļiņas vai grafēna oksīdu. Viņš saprot, ka nespēs atbildēt uz papildjautājumiem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.28 10:38

eh!

Pārfrazējot seno teicienu sanāk, ka Dievs sargā tikai tos kuri paši sevi sargā. Cūvida gadījumā nerīkošanās (nevakcinēšanās) uzskatu par vieglprātīgu un egoistisku bezatbildību. Sevišķi, ja ikdienā jāsatiekas ar svešiem cilvēkiem. Kur ir privātā ego robeža un un sākas morālā atbildība ne tikai savā, bet arī arī līdzcilvēku priekšā?

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:42

Aivars

Tieši kur ir tā bezatbildība? Visi, kas gribēja ir vakcinējušies. Tad kas notiks ja viņi satiks nevakcinēto? Saslims varbūt, kā gudrinieki stāsta vieglā formā. Un? Ja kāds nevakcinētais saslims smagā formā, tad tā jau ir viņa problēma...

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 16:27

eh! tam Aivaram

Bezatbildība slēpjas apstāklī, ka nepotētais nezina savu reakciju inficējoties. Jo vairāk nepotēto, jo lielāks samago procents, jo pilnākas slimnīcas, jo pārslogotāka medicīnas sistēma, jo mazākas izredzes potētajiem tikt pie plānotajām operācijām ar citām kaitēm. Ir piedzīvots uz savas ādas, kad plānotā operācija tuvam cilvēkam jāatceļ par pus gadu, jo cūvids. Labi, ka labi beidzās. Tā, lūk! Pasaulē viss ir saistīts un nenoslēdzas tikai uz privātajiem ego.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 16:39

to ->eh!

Kādas muļķības! Anglijā, pie liela nopotèto%, 2/3 mirušo boja potēti. Par saslimušajiem nemaz nerunāsim.
Un tieši potētie vazājas apkārt un dala šmovidu visiem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 09:54

eh! tam ->

Iedod, lūdzu, saiti uz savu apgalvojumu pierādījumiem. Labi būtu, ja saite beigtos ar *.org vai *.gov Bez pierādījumiem tā ir tukša muldēšana no tavas puses. Un kā tu izsakies 'vazājas' pilnīgi visi. Gan potēti, gan nepotēti.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 10:39

????????????

Nesaprotu-ko jūs skaitiet citu naudu?Ja esat nemirstigie tad nevakcinejaties ,tik nav ko citus ap*** kuri grib dzīvot un strādāt.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 13:45

!

Neviens neskaitītu citu naudu, ka tā nebūtu noziedzīgi iegūta! Tie saucas "jūdasa graši".

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:54

eh!

Katras valsts populācijai ir savs pašnāvnieciskuma koeficients. Kur nu vēl ērtāk, ja to var izdarīt neko nedarot - nepotējoties un vēl paraut kādu līzi. Statistika šeit https://worldpopulationreview.com/country-rankings/suicide-rate-by-country

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:05

.

Plakanzemieši - antivaxeri! Lūdzu beidziet rakstīt vienus un tos pašus komentārus visu laiku! Kļūstiet taču radošāki.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:17

..

Ej nu zombij izgulies!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 14:38

..

Nezināju ka šī ir daktere, domāju vetărsts.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 15:08

...

Tad jau domāšana nav Jūsu stiprā puse.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 17:44

box

ja viņa vetārste, tad jūs- tikai dzīvnieks

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 13:14

.

Kucēm neviens vārdu nedeva!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 15:39

Covid

Pārslimoju ar Covid, tagad kompānijas pēc izpotējos ar phizer- blaknes gan pēc pirmās, gan otrās potes- būtu zinājusi, ka potējoties jutīšos tāpat kā slimojot, nekad nebūtu uz to parakstījušies - NEKAD vairāk pret to nepotēšos- totāls drudzis, sāpes visās locītavās, stipras galvas un ausu sāpes, naktī nevar gulēt, temperatūra pie 39 jau otro dienu, no paracetamola tikai uz brīdi nokrīt līdz 37 un atkal ceļas, paātrināts pulss, dīvains sirds ritms, par totālu nespēku, sāpošu roku un citiem sīkumiem nerunājot. No citām vakcīnām nav nekā tamlīdzīga. Tā ir veselu cilvēku veselības bendēšana, visdrīzāk ilgtermiņā

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 15:19

!

Šis tas no uzskaitītā pēc potes ir arī man,paties.Bet,ja jaizvēlas mirt vai izdzīvot,pieciestu gan tomēr.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 15:32

eh!

Pirmkārt, paldies manā vārdā Tev par to, ka sapotējies! Droši vien, ka nekad neuzzināsim viens otru, bet tik un tā paldies! Pats arī 2x ar modernu sapotējos jau aprīlī-maijā. Pēc otrās potes nākošā diena tāda "jocīgāka". Dulla galva, paātrināts pulss, t ap 37. Trešajā dienā atkal viss normā. Cik dzirdēts, tad ķermeņa reakcija uz poti ir proporcionāla tai, kāda tā būtu saslimstot pa īstam, tikai daudz vieglāka. Katram tas ir individuāli, jo nav divu vienādu cilvēku. Veselību! Visiem. Gan potētiem, gan vēl nepotētiem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 16:32

Onkuls

Ja , liels liels paldies visiem cilvekiem kas ir vakcinejušies!!! Tikai ta var situaciju uzlabot !

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:33

Vispār

Varbūt izlasi paracetamola blaknes? Būs interesanti...

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 19:59

Mamma

Es un mani tuvākie radi un draugi 99 pr visi ir potējušies ar faizeru .Pilnīgi nevienam , ieskaitot mani pašu , nebija vispār nekādas reakcijas .Esmu dzirdējusi , ka blaknes ir bijušas no astra zenekas , arī man pazīstamam cilvēkam bija. Bet tas bija 1-2 dienas .

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 08:32

To covid

Esi smaga irsēja!Cilvēks izslimojis un divreiz nopotējies???hā!Ja tik smagas blajnes būtu diezin vai pēc pimās potes potētu otro poti,bet šeit pliki irs,ka tā darīji.Muldoņa!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 18:57

Jaa

Tā jau sanāk.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 16:43

Jaunākā informācija

LV mediju ziņas 24.09.2021: 1) "Latvijā uz 2. poti nav aizgājuši 11 000 pirmo poti saņēmušie"! VM - jai uzdots mēneša laikā noskaidrot, kādēļ? 2) Vijas Beinartes atsauce uz augsta ranga zinātniekiem, tostarp Nobela prēmijas ieguvēju "Kāpēc viņi tik ilgi ir mums melojuši?" https://www.la.lv/vija-beinarte-kapec-vini-tik-ilgi-ir-mums-melojusi

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 17:50

:)

1. punkts bez atsauces;
2. Saite nedarbojas :)))

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:09

Lasītājs

Mani arī interesē, cik ilgi šī nomelnošanas un melu kampaņa tiks atļauta, jo: - bļauj jau par nevakcinēšanos tikai tās pretinieki, pie kam, liela daļa no viņiem ir paši vakcinēti, - šo bļāvēju pakalpiņiem atgādinu, ka martā viņi vienā balsī bļāva, atsaucoties uz kaut kādiem neesksistējošiem profesoriem ( pats pārbaudīju, lielākā daļa no tādiem nav nevienā medicīnas reģistrā, citi ir no pavisam cita lauciņa), ka divu mēnešu laikā pēc vakcīnas nomirs 2 % no vakcinētajiem, - tātad uz doto brīdi, ņemot vērā, ka pirms diviem mēnešiem Latvijā bija apm. pusmiljons vakcinēto, ir jābūt vismaz 10 tūkstošiem līķu tikai starp vakcinētajiem. Lūdzu nosauciet kaut vienu, kuram neapstrīdami vakcīna ir atzīstama par nāves iemeslu.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:48

to :)

1) Rīga TV 24 “Preses klubs” 24.09.2021; 2) Ieguglē atslēgas frāzi, kuru norādiju. Tikko pārbaudīju - darbojas!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:21

to :)

2) saite arī darbojas! Tikko pārbaudīju.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:32

Jaunākā informācija

Nopietni iesaku izlasīt iepriekš norādīto V. Beinertes rakstu. Būs ŠOKS vakcinētiem un nevakcinētiem!!!!!!!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 18:50

:)

Dzeltenais vārdiņš 'šoks' jau attur no jelkādas tālākas intereses par tevis piedāvāto tēmu. Es ticu daudziem, bet ne pašmāju avotiem kam to tik vien vajag kā šoku un sensāciju:)))

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 19:31

Mieriņš

Rakstu lasīju. Šoks noteikti nav. Attieksme pret šo latviešu reźisores un esejistes rakstu tāda pati kā pret citiem līdzīgiem rakstiem ar atsaucēm uz daźādiem zinātnieku viedokļiem. Viedokļi ir ļoti daudz un atšķirīgi, un tikai laiks rādīs, kuram bija taisnība un kurš ir kļūdījies. Nevienu viedokli nevar uzskatīt par absolūtu patiesību, jo tāda patreiz nav zināma. Galvenais tikt ārā no šī pandēmijas murga ar iespējami mazākiem zaudējumiem.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 20:12

.

Beinerte nav ne virusologs, ne imunologs.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.30 12:20

Pilnīgi apnicis šis balagāns

Visās malās meklē kādus kam patīk reklamēties .Kad sāks skaitīt mirušos pēc vakcināciju un par briesmīgajām blaknēm ?Par to tiek klusēts kā ūdeni mutē ieņēmuši .

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 19:47

....

Vispār paskatoties statistiku, apmēram piektā daļa no saslimušajiem ir potējušies.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 19:59

!

Pat ceturtā daļa.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 10:01

drudzis no siena

Pirmkārt-ir viedokļi un ir zinātniskie pētījumi.Ne jau katru viedokli vajag uzskatīt par vienīgi pareizo.Tas tiem,kuri informāciju gūst no sev zināmiem cilvēkiem.
Otrkārt-vai varētu būt tā,ka antivaxeru kustību ir radījuši cilvēki, ar mērķi lai sagrautu mūsu ekonomiku,liegtu bērniem pilnvērtīgu izglītību,un iedzītu tautu lielajā depresijā Jo ilgāk ,jo labāk..Kas pēc tam-varam domāt paši.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 20:10

eh!

Tieši tā arī ir. Ļoti ceru, ka visi antivaxeru propogandas mašinērijas "varoņi" ir zināmi. Gan publiskie, gan tie kas ēnā. Nav tas nekāds bezatlīdzības pasākums. Interesanti, kā spicei monetizējas šis pasākums. Kā izskatās vieniem publicitātē ar potenci iegūt likumdevējvaru, bet neticu ka nav kas saņem kešā (skaidrā naudā) :) Par derīgajiem idiotiem (viegli suģestējamiem tipāžiem bez sava viedokļa) nerunāju. Tādi vienmēr bija ir un būs.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 20:33

mja

Tas, lūk, notiek karalistēs kur krievu propogandas mašīna ir bezspēcīga 'Norvēģija seko Dānijas piemēram, atceļ gandrīz visus Covid-19 ierobežojumus' https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/norvegija-seko-danijas-piemeram-atcel-gandriz-visus-covid-19-ierobezojumus.a422785/

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 23:00

Vot

Kāds gudrais man var izskaidrot, kāpēc saņemot poti es uzņemos atbildību...u.t .t.
Saņemot gripas vai" ērču "poti nekas tāds NAV jāparaksta.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.25 23:23

Lasi, kas rakstīts, nevis izdomā stulbības

Jūs vispār izlasiet, kas tur rakstīts? Kādu atbildību? Jūs parakstaties, ka esiet informēri par blaknēm un par to, ka esiet informējuši mediķi par savu veselības stāvokli!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 08:14

to Lasi, kas rakstīts, nevis izdomā stulbības

Forši.... Tu saki, ka "Jūs parakstaties, ka esiet informēri par blaknēm".... Tev kāds tās blaknes izstāstīja, vakcinējot? Vai arī tajā lapelē izlasīji? Padalies.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 12:33

:)

Protams, ka dokumentu deva izlasīt un arī izskaidroja daktere vakcinācijas punktā.

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 12:52

to :)

Jautājumu saprati? Par blaknēm izstāstīja vai bija rakstīts? Lūdzu konkrēti nosauc vakcīnu un blaknes, par kurām Tevi informēja?

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.27 08:51

:)

Izlasi pats https://www.tvnet.lv/7142567/pirms-vakcinacijas-katram-jaatbild-uz-13-jautajumiem

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.27 17:46

mmmm

Apmāns, kas vēlas sevi bendēt lai bendē.ārsti ir korumpēti

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 01:03

Latvanis

Ko Jūs nestāstat par to kas notiek ar imunitāti pēc potes, varbūt nezināt, tādā gadījumā nēsāt vietā, un medicīnas nozarē nav Jūsu, kas tā ir par poti kuru uzspiež ar varu.,Jūs šodien klaji melojat, bet ja viss pagriezisies uz citu pusi, ko tad teiksiet?, arī šodien viss nāk lēni, bet gaismā, meli jau tiek atklāti!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 13:15

Baltkrievijas cigarešu fans

A kas notiek ar imunitāti? Nu tu savā dzelzceļa ielas dzīvoklī esi izpētījis vakcīnas, kas tur iekšā ir...stāsti taisnību! Kapitālisti indē komuņagas? Kas būs? Krāns šķībs paliks, pupi tantēm sazūs kā rozīnes? Nu, kas būs? Bet, gadījumā, ja tu saslimsi, tu taču nelīdīsi pie skābekļa balona, nesauksi ātros, bet gan nosmaksi savā ar lukašenko un putina bildēm rotātā istabā? Ko vēl tur raksta, tajos plakanpēdu un virpuļūdeņu fēcebuka grupās? Nu davai, pastāsti!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 20:09

!

Raksta ,lai pošu fani iet un pakaras!

pirms 2 mēnešiem, 2021.09.26 22:18

Veselība