Piektdien, sestdien un svētdien sešos liela mēroga vakcinācijas centros tiks pēc iepriekšēja pieraksta vakcinēti prioritāro grupu iedzīvotāji ar "Pfizer-BioNTech" vakcīnu

Piektdien, sestdien un svētdien vairākos liela mēroga vakcinācijas centros iedzīvotājiem no šobrīd atvērtajām prioritārajām grupām ir iespēja vakcinēties ar "Pfizer-BioNTech" Covid-19 vakcīnu "Comirnaty", iepriekš reģistrējoties, izvēloties konkrētu vietu un laiku vietnē "Manavakcina.lv".

Šajā nedēļas nogalē vakcinēties liela mēroga vakcinācijas centros pēc iepriekšējas pieteikšanās vietnē "Manavakcina.lv" tiek aicināti:

  • Seniori 60+

  • Iedzīvotāji ar hroniskām slimībām

  • Personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar smagi slimiem bērniem/bērniem ar imūnsupresiju;

  • Smagi slimu personu aprūpētāji;

  • Izglītības iestāžu darbinieki;

  • Operatīvo dienestu darbinieki/valsts darbības nepārtrauktībai kritisko funkciju darbinieki, ja darba devējs jau ir iesniedzis informāciju par personu vienotajā vakcinācijas tīklā "ViVaT".

Par savu piederību prioritārajai grupai iedzīvotāji var pārliecināties, atverot vietni manavakcina.lv, kurā sistēma apkopojusi datus no PMLP datubāzes, slimību reģistriem, kompensējamo zāļu sarakstiem, kā arī nozaru ministriju iesniegtajiem profesiju sarakstiem. Ja prioritārā grupa ir atvērta, tad papildu dokumenti vai apliecinājumi nav nepieciešami. Persona var reģistrēties vakcīnas saņemšanai sev ērtā liela mēroga vakcinācijas centrā, kas pieejams darbam nedēļas nogalē.

Vietnē "Manavakcina.lv" iedzīvotājiem iespēja vakcinēties šajos liela mēroga centros šajā nedēļas nogalē:

Pilsēta

Vakcinācijas centrs

Datumi (aprīlis)

Darba laiki

Daugavpils

Daugavpils kultūras pils

24.

  12.00 – 20.00

Rīga

Ķīpsala

24., 25.

  9.00 – 18.00

Rīga

ATTA Centrs

23., 24.

  9.00 – 17.00

Jūrmala

Sporta skola

23., 24.

  9.00 – 17.00

Ventspils

Sporta halle “Centrs”

23.

  10.00 – 18.00

Cēsis

"SuperNetto"

23., 24., 25.

  9.00 – 17.00


Lai piereģistrētos vakcinācijai liela mēroga centrā:

 1. Jāatver vietne "Manavakcina.lv" (un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts);

 2. Ja iedzīvotāja prioritārā grupa ir atvērta, tad jāizvēlas kalendārs no tiem liela mēroga centriem, kas darbosies šajā nedēļas nogalē, atzīmējot sev vēlamo laika intervālu.

 3. Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);

 4. Jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Iedzīvotāji tiek aicināti nākt uz liela mēroga vakcinācijas centriem tikai tajā gadījumā, ja ir saņemts apstiprinājums no vietnes manavakcina.lv par vakcināciju, kā arī nākt uz vakcinācijas centriem ne ātrāk kā 15 minūtes pirms sava apstiprinātā vakcinācijas laika.

Lai nodrošinātu sekmīgu vakcinācijas procesu visas nākošās nedēļas garumā, iedzīvotāji tiek aicināti nākt tikai tad, ja tuvākās nedēļas laikā nav jau ieplānots vakcinācijas laiks kādā citā vakcinācijas kabinetā.

Jautājumu gadījumā par centru darbību iedzīvotāji aicināti sazināties pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989.


Pievieno komentāru

Veselība