Turpmākās trīs dienas vakcinācija pēc iepriekšējas pieteikšanās "manavakcina.lv" vai 8989 notiks dažādos liela mēroga centros visā Latvijā

Turpinot vakcināciju pret Covid-19, 7., 8. un 9. maijā, vakcinācija norisināsies dažādos Latvijas liela mēroga vakcinācijas centros. Vakcinācija šajos centros notiek pēc iepriekšēja pieraksta vietnē "manavakcina.lv" vai pa tālruni 8989.

7. maijā vakcinācija notiks 14 vakcinācijas centros - Rīgā (Rīgas Kongresu namā), Cēsīs, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī (Parādes 7 sporta kompleksā), Jēkabpilī, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Talsos, Salaspilī, Bauskā, Siguldā un Ķekavā.

8. maijā vakcinācija notiks 11 vakcinācijas centros - Rīgā (Rīgas Kongresu namā), Cēsīs, Valmierā, Daugavpilī (Parādes 7 sporta kompleksā), Jelgavā, Talsos, Kuldīgā, Bauskā, Kuldīgā, Mārupē un Ķekavā.

9.maijā vakcinācija notiks 3 vakcinācijas centros Cēsīs, Kuldīgā un Valmierā.

Vakcinācija pret Covid-19 tiek veikta tiem iedzīvotājiem, kuri jau iepriekš izvēlējās šīs vietas un laiku vietnē "manavakcina.lv" vai pa tālruni 8989.

Iedzīvotāji, kuri rīt un arī turpmākās dienas nāks uz kādu no vakcinācijas vietām uz pieraksta laiku, aicināti ierasties vakcinācijas vietā ne ātrāk par 10-15 minūtēm. Cilvēki vakcinācijas centrā tiek laisti iekšā tad, ja ir pienācis viņu pieraksta laiks vai piecas minūtes pirms pieraksta. Aicinām iedzīvotājus bez iepriekšēja pieraksta nenākt uz vakcinācijas centriem.

Vakcinācijas pieraksts visērtāk arī turpmāk veicams tikai vietnē "manavakcina.lv" vai nepieciešamības gadījumā pa tālruni 8989. Tālruni 8989 aicinām izmantot senioriem, ja piekļuve vietnes "manavakcina.lv" ir ierobežota. Seniori noteikti var sazināties arī ar savu ģimenes ārstu, ja ģimenes ārsts nodrošina vakcinācijas veikšanu.

Pievieno komentāru

Veselība