Aicina piedalīties Gulbenes novada tūrisma tiešsaistes seminārā (labots) 1

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 3.martā no pulksten 9.00 līdz 12.00 rīkos novada tūrisma tiešsaistes semināru “Sadarbība. Kvalitāte. Izaicinājums”.
Seminārā aicināti piedalīties Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji, tūrisma objektu apsaimniekotāji, ēdināšanas un naktsmītņu īpašnieki, tūrisma nozarē strādājošo lauku saimniecību īpašnieki, mājražotāji, amatnieki un citi tūrisma nozares pārstāvji. Aicināti arī tie, kas vēl tikai plāno uzsākt tūrisma uzņēmējdarbību. 
Seminārā tiks sniegta informācija par 2020.gadā paveiktajiem darbiem un 2021.gadā plānotajām aktivitātēm un pasākumiem tūrisma jomā Gulbenes novadā. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par aktuālajiem projektiem novadā un iespējām pašiem iesaistīties tajos. Iedvesmu jaunajai sezonai varēs gūt uzņēmējas Ivetas Ilvas, kas ir “Kantes kroga” un kafejnīcas-picērijas “Rodi” īpašniece, pieredzes stāstā, savukārt smelties interesantas idejas un gūt vērtīgas atziņas pieredzējušu speciālistu – tūrisma nozares eksperta, “BalticTravelnews.com” direktora Aivara Mackeviča un stratēģiskās komunikācijas ekspertes, mārketinga komunikācijas stratēģes, pakalpojumu dizaina ekspertes Lienes Kupčas – stāstītajā.
Aģentūra dalību seminārā aicina pieteikt līdz 1.martam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu https://ieej.lv/uYBtn. Informācija par pieslēgšanos semināram tiks izsūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu. Informācija – pa tālruni 26557582.
Sīkāka semināra programma – “Visitgulbene.lv” .

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Inga

Saiti, ielieciet lūdzu korektu, šī neveras pareizi vaļā.

pirms mēneša, 2021.02.23 17:35

Vietējās ziņas