Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība joprojām nodrošina akūto un neatliekamo medicīnisko palīdzību 4

Stājoties spēkā ārkārtējai situācijai valstī, SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” turpina sniegt gan ambulatoros, gan arī stacionāros pakalpojumus. Ierobežota ir plānveida un dienas stacionāra pakalpojumu sniegšana.

Lai gan valstī izsludināta mājsēde, joprojām Balvu uzņemšanas nodaļa un Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts Gulbenē ir atvērti visu diennakti un tiek nodrošināta akūtā un neatliekamā medicīniskā palīdzība.

“Negaidām, bet dodamies pēc palīdzības laikus! Vienīgi atceramies, ka laika posmā no pulksten 20.00 līdz 5.00, dzīvesvietu vai uzturēšanās vietu atstājot, obligāti ir jābūt aizpildītam pašapliecinājumam, kas norāda pamatotu nepieciešamību doties ceļā,” informē SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Upīte.

Pašapliecinājumu var aizpildīt rakstiski brīvā formā (drukātā formātā gan uz konkrētās veidlapas parauga, gan pēc piemēra uz baltas lapas) vai elektroniski savā viedierīcē. Pašapliecinājums pieejams “www.vp.gov.lv”.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jānis

Ja reiz taisa rakstu, vai tiešām nevar konkrēti uzrakstīt kādi pakalpojumi ir ierobežoti? Kāpēc jāzvanās un jātraucē reģistratūra.

pirms mēneša, 2021.10.26 13:32

?

Nav skaidrs, kas nav skaidrs?

pirms mēneša, 2021.10.26 15:45

Dzīvība

Apsurds ārkārtas situācijās, kad nepieciešama palīdzība, jādomā vēl par pašapliecinājumu, tad jau laikus sagatavojiet, atstājot brīvu datumu un laiku....

pirms mēneša, 2021.10.26 16:58

Vietējās ziņas