Trešdiena, 14. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-15° C, vējš 1.42 m/s, A-DA vēja virziens

Cienājas ar divu veidu zupu

Gulbenes veco ļaužu mājas iedzīvotājiem pirmdien bija iespējams cienāties ar divu veidu zupu, ko kā labdarību piedāvāja Gulbenes vidusskola.

“Skolēniem bija noticis pasākums, kura laikā uz ugunskura čuguna katlos tikusi vārīta zupa. Šajā laikā katrs cienasts ir vērtīgs, tāpēc pasākuma dalībnieki, nespēdami iztukšot apjomīgos katlus, zupu atveda mums. Pirmo reizi saņēmām šādu labdarību. Par to paldies!” saka Gulbenes veco ļaužu mājas vadītāja Dzintra Kundrate, kura zupu izdalījusi iemītniekiem.

 

“Cienasts patiešām bija ļoti garšīgs,” visu vārdā atzina vadītāja.

 

Gulbenes vidusskolas direktors Aivars Mednis stāsta, ka pirmdiena bijusi pārgājienu diena, kad notikušas orientēšanās sacensības pa Gulbeni, kā arī citas aktivitātes, starp kurām no skolēnu sarūpētajiem produktiem vārītas arī vairāku veidu zupas.

 

“Zupas bija daudz, tāpēc nolēmām ar to pacienāt arī citus,” piebilst direktors.

 

Veco ļaužu mājas iedzīvotājiem šogad ir iespējams katru dienu cienāties arī ar āboliem un plūmēm, ko sarūpējuši pilsētas iedzīvotāji. Ābolus atvedusi arī Latvijas Sarkanā Krusta komitejas Gulbenes novada komiteja.

 

Dz.Kundrate stāsta, ka uz vietu veco ļaužu mājā jau veidojoties rinda. Šobrīd tajā ir divas kundzes, bet klientu varētu būt vēl vairāk.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.