Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada mazaizsargāto ģimeņu bērni var saņemt bezmaksas skolas preču komplektus

Foto: “Pexels.com”.

Lai palīdzētu uzsākt skolas gaitas maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo ģimeņu bērniem, Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programmas ietvaros aicina pieteikties skolas piederumu komplektiem, kas paredzēti bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novadā komplektus ģimenes var saņemt Rankā un Gulbenē. Rankas pagastā “Doktorātā” – pirmdienās no pulksten 10.00 līdz 14.00 un trešdienās no pulksten 12.00 līdz 16.00; kontaktpersonas: Svetlana Zīlīte (29468396) un Skaidrīte Pētersone (20265349). Gulbenē, Klēts ielā 6 – darbdienās no pulksten 9.00 līdz 13.00, kontaktpersona: Astrīda Garā (26118921). Partnerorganizācija ir biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, kontaktpersona Gulbenē: Alla Kruglova (67686304, alla.kruglova@redcross.lv).

Pieejami divu veidu skolas preču komplekti – bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem un bērniem vecumā no 11 līdz 16 gadiem. Skolas preču komplektos iekļauti dažādi individuālie mācību priekšmeti, kancelejas piederumi, penālis un citas mācībām noderīgas lietas, kā arī mugursoma tieši sākumskolas vecuma bērniem.

Skolas piederumu komplektus var saņemt ģimenes, tajā skaitā Ukrainas civiliedzīvotāju ģimenes, kuras: atbilst trūcīgas mājsaimniecības statusam vai nonākušas krīzes situācijā, kā arī, ja tās atbilst tādas maznodrošinātas mājsaimniecības statusam, kurā ienākumi mēnesī nepārsniedz 327 eiro pirmajai vai vienīgajai personai, bet katrai nākamai personai mājsaimniecībā 229 eiro. Katram bērnam pienākas viens komplekts kalendārajā gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“1.septembris ir brīdis, ko neskaitāmi bērni Latvijā gaida ar lielu prieku un nepacietību. Vienlaikus skolēna sagatavošana maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo ģimeņu budžetos var radīt papildu slogu jau tā ierobežotu resursu apstākļos. Lai atbalstītu veiksmīgu mazaizsargāto ģimeņu bērnu skolas gaitu uzsākšanu, tā nodrošinot vienlīdzīgas iespējas mācīties un apgūt jaunas zināšanas ikvienam Latvijas skolēnam, šobrīd aicinām pieteikties bezmaksas skolas preču komplektu saņemšanai visā Latvijā,” stāsta SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Plašāka informācija par komplektu izdales vietām visā Latvijā: https://www.atbalstapakas.lv/atbalsta-vietas

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.