Gulbenes novada pašvaldība vēl neizvēlas būvnieku Lizuma ražošanas/noliktavas ēkai 2

Bez rezultāta šobrīd ir noslēdzies atklātais konkurss būvniecībai Lizuma pagasta “Pinkās”, kur paredzēts uzcelt ražošanas /noliktavas ēku ar biroja telpām. 30.aprīlī publicēts paziņojums, ka jāveic būtiski grozījumi iepirkuma dokumentācijā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Šis atklātais konkurss bija izsludināts 9.martā. Kā prognozētā līgumcena bija norādīti 4,6 miljoni eiro bez PVN. Turpmāk 13 reizes pasūtītājs tika grozījis informāciju konkursa nosacījumos. Vairakkārt bija pārcelts un pagarināts termiņš piedāvājumu iesniegšanai.

Projektu plānots realizēt ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu tā darbības programmā “Izaugsme un nodarbinātība” ar specifisko atbalsta mērķi “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām”.

Jau vēstīts, ka “Pinkās” plānotās divstāvu būves kopējā platība ir 7657,46 kvadrātmetri. Projektēšanu un autoruzraudzību par 40 997,96 eiro līgumcenu bez PVN ir veikusi Rīgas SIA “VVV Architecture”.

Projekta realizācija nodrošinās arī privāto investīciju ieplūšanu ne mazāk kā 11 miljonu eiro vērtībā, kā arī tiks radītas 35 jaunas darba vietas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Saule

Un nevajag arī. Jau tā Lizumā trokšņi, indes un smakas.

pirms mēneša, 2021.05.13 07:43

Vietējās ziņas