Gulbenes novadā pēc vēlēšanām vietējiem partiju līderiem sociālajos tīklos atelpa 5

Vietējo politiķu iemīļotajā sociālās tīklošanās vietnē “Facebook.com” pēc pašvaldību vēlēšanām ir samērā kluss. Pirms Gulbenes novada domes vēlēšanām politiķi tur reklamējās daudz.

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Gulbenes nodaļas profils daļēji turpina funkcionēt kā vecā sasaukuma novada domes informācijas kanāls.

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Gulbenes nodaļa savā profilā jaunākajā ierakstā 14.jūnijā atgādina par Komunistiskā genocīda piemiņas dienu.

Nacionālās apvienības “"Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"” (NA) Gulbenes nodaļas jaunākais ziņojums viņu profilā ir par titulbildes atjaunošanu 7.jūnijā. Šajā bildē ir NA logo.

Latvijas Reģionu Apvienības (LRA) Gulbenes novada profilā svaigākais ir 1.jūnija videoieraksts, kurā vietējo politiķi Andi Caunīti un partiju reklamē Edvards Smiltēns, LRA valdes priekšsēdētājs.

“Jaunās Vienotības” (JV) Gulbenes nodaļai vietnē nav sava profila.

Arī partijas “Latvijas attīstībai” (LA) Gulbenes nodaļai nav sava profila.


“Dzirkstele” izpētīja arī politiķu personiskos profilus šajā sociālās tīklošanās vietnē.

Normunds Mazūrs (LA) savā profilā 6.jūnijā ir ievietojis video, kur pateicas velētajiem un “savai komandai”. Tas arī ir viņa pēdējais jaunākais ieraksts profilā. Titulbildē šim profilam ir ģimenes foto.

Normunda Audziša (ZZS) profils nepārprotami liecina par viņa partejisko piederību. Viņš daudz dalās ar citu ierakstiem. Citi izmanto viņa profilu savu domu paušanai. Svaigākais N.Audziša paša ieraksts ir 4.jūnijā pie fotoattēliem, kur viņš un citi ZZS pārstāvji, tērpušies partijas krekliņos, uz ielas tiekas ar cilvēkiem, dala konfektes. Profila titulbildē ir ZZS biedri ar N.Audzišu centrā, fonā - Gulbenes novada pašvaldības administratīvā ēka.

Gunas Švikas (JKP) pašas jaunākais ieraksts viņas profilā ir “paldies”, atbildot vēlējumam, “lai vēlēšanās labi veicas”. Viņa daudz dalās ar dažāda satura citu ierakstiem.

Gunai Pūcītei (NA) ir divi profili, vienā no tiem G.Pūcīte pozicionējas kā privātpersona, bet otrā kā politiska persona. Kā privātpersona viņa izpaužas daudz, dalās ar dažādiem citu ierakstiem un tomēr seko arī līdzi politikai. Savā publiskajā profilā G.Pūcīte 12.jūnijā ierakstījusi: “Krāju atmiņas, punus un grābekļus. Bet visvairāk – pieredzi. Kā viens no vēl šī sasaukuma kolēģiem teica - tad jau redzēs, ko tas katliņš būs savārījis.”

Andra Caunīša (LRA) iespējamais privātais profils ir bez fotogrāfijām, bezpersonisks un liek šaubīties, kam īsti tas pieder. Profilā citi atstāj ierakstus. Starp draugiem ir arī E.Smiltēns.

Intars Liepiņs (JV) savā privātajā profilā galvenokārt dalās ar citu ierakstiem – gan privāta, gan politiska rakstura. Profila titulbildē – lapene pie Sudalezera. Objekts, par ko novada domē šķēpi lauzti aizejošajā sasaukumā.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Pēteris

Nu ko, A.C.! Ceri, ka ar 8 balsīm stāvēsi stabili! Kas būs, kad kritīsi? Bet kritīsi 100%. Ko kara laikā dara ar nodevējiem? Nezini? Tev jau armija pagāja garām...

pirms mēneša, 2021.06.18 15:11

siretēP

Neķer kreņķi par citiem.

pirms mēneša, 2021.06.18 16:34

to siretēP

ceri atkal rullēt pāri līķiem?

pirms mēneša, 2021.06.18 18:45

!!!

Pirmo reizi pirms vēlēšanām redzēju tādu aktivitāti feisbukā. Mazura banda viens otru nebeidza vien slavēt, tāpat uzvedās arī Zaļie.

pirms mēneša, 2021.06.18 16:10

Nu

Nevajag pašlabuma mistkastniekus saukt par politiķiem.

pirms mēneša, 2021.06.19 14:21

Vietējās ziņas