Gulbeniete turpina cīņu ar ļaunu slimību; nav saziedota visa vajadzīgā summa

Nepadodas un par savu nākotni turpina cīnīties ar onkoloģisku saslimšanu sirgstošā 23 gadus vecā gulbeniete, divu mazu bērnu māmiņa Sabīne Anckina, par ko “Dzirkstele” jau ir rakstījusi.

Saslimšana Sabīnei tika konstatēta šogad, kad viņa gaidīja pasaulē nākam savu otro bērnu – meitiņu. Jaunajai sievietei tika veiktas vēža gēnu analīzes, kas uzrādīja, ka Sabīnes gadījumā palīdzēt var imūnterapija ar “Pembrolizumab”, kas diemžēl Sabīnes diagnozei nav valsts apmaksāts. Šovasar portāls “Ziedot.lv” bija izsludinājis aicinājumu ziedot un atbalstīt šo jauno sievieti viņas ārstēšanā. No viņas ārstēšanai vajadzīgajiem 69 075 eiro ir saziedoti 44 486 eiro – liecina “Ziedot.lv” publiskotā informācija.

“Dzirkstele” telefoniski sazinājās ar Sabīni. Viņa šobrīd ir mājās. Sievietei noteikts gultas režīms. Vaina tur, ka pēc ārstēšanas kursa iziešanas stacionārā Rīgā Sabīne 29.septembrī, iedama uz mašīnu, lai brauktu mājās, sajuta krakšķi un stipras sāpes labā augšstilba trešdaļā un nonāca atpakaļ nodaļā. “Kāja vēl sāp. Lūzums ir iegurņa kaulam - nav pārlūzis pilnībā, bet ir ielūzis. Tāpēc man ir gultas režīms. Tagad esmu mājās,” stāstīja Sabīne un fonā bija dzirdamas viņas bērnu balsis. Laikrakstam jaunā māmiņa apņēmīgi teica, ka ir noskaņota nepadoties un ir pateicīga ikvienam par atbalstu – par ziedojumiem un par labām domām. Pēc septembrī Rīgā slimnīcā izietā ārstnieciskā kursa (arī pretsāpju staru terapijas) sieviete jūtoties “mazliet aktīvāka”. Viņa piebilda, ka “tam brīnumam” (kā viņa dēvē audzēja vietu) ir “apdedzināti nervu gali, lai sāpes nav tik trakas”.

Veiktie izmeklējumi liecina – Sabīnei ir masīvs mīksto audu audzējs. Atbalstot jauno māmiņu, dosiet cerību viņai, bērniem, visiem tuviniekiem!

Vietējās ziņas