Jaungulbenes centrā izdemolētas vairākas vietas 5

Sestdienas naktī vēl nenoskaidrotas personas krietni izdemolējušas vairākus Jaungulbenes pagasta Rijas kalna apskates objektus un izsitušas vietējā “Lata” veikala loga stiklu.

“11.oktobrī saņemta informācija par to, ka 10.oktobrī Jaungulbenes pagastā Rijas kalnā konstatēts, ka tīši sabojāti vairāki tur izvietoti objekti. Materiālie zaudējumi - 490 eiro. Policijā skaidro notikušā apstākļus,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Rijas kalnā īpaši cietis koka vērpjamais ratiņš, ko, iespējams, vairs nevarēs atjaunot. “Es domāju, ka to vairs restaurēt nebūs iespējams. Ļoti ceram, ka tie tomēr nebūs vietējie iedzīvotāji. Iespējams, ka gan Rijas kalna, gan veikala postījumi ir saistīti savā starpā,” saka Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs.

Jaungulbenes “Lata” veikala vadītāja Līga Judova apstiprina, ka policija sākusi darbu, tās rīcībā nodoti videokameru ieraksti. Viņa uzsver, ka šis ir pirmais tāda veida postījums šim veikalam, nekad agrāk nekas tāds nav piedzīvots.

Iedzīvotāji tiek aicināti informēt, ja kāds kaut ko ir manījis, jo tas var palīdzēt lietas apstākļu izmeklēšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

JG

Ātri tādiem tiksim galā ne tikai rokas saluzra

pirms 5 dienām, 2021.10.12 05:12

Vietējās ziņas