Konkursa “Laukiem būt!” finālā startēs arī Gulbenes novada jaunieši (papildināts) 8

Konkursa “Laukiem būt!” pusfinālā 26.februārī noskaidroti tie jaunieši, kuri jau nākamnedēļ finālā sacentīsies par iespēju saņemt naudas balvas savu biznesa ideju īstenošanai. Par to informē SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Rūtenberga-Bērziņa.

“Konkursā, ko jau devīto gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), šoreiz bija pieteiktas 59 biznesa idejas šādās kategorijās: "Lauksaimniecība un pārstrāde", "Nelauksaimniecība – pakalpojumi", "Ražošana". Finālā no katras kategorijas piedalīsies sešas biznesa idejas,” viņa saka.

Finālā, kas notiks 5. martā, iekļuvuši arī Gulbenes novada jaunieši. Kategorijā “Lauksaimniecība un pārstrāde” finālā startēs Ingars Bumburs, kurš audzē cidonijas un tās arī pārstrādā. Kategorijā “Ražošana” startēs Egija Kliesmete, kura attīsta bērnu apģērbu zīmolu “Cibric”. Kategorijā "Nelauksaimniecība - pakalpojumi" startēs Krista Arta Grodne, kuras ideja ir meža atpūtas namiņi "Zīle" un "Paparde".

Konkursā iesniegtos biznesa plānus šoreiz vērtēja daudzveidīgs žūrijas sastāvs – kopumā 24 cilvēki no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Jauno zemnieku kluba, LLKC, kā arī ilggadējie konkursa lieldraugi no “Altum”.

“Konkurss ir kļuvis par noteiktas kvalitātes zīmolu, kurā startēt uzdrošinās ne visi jaunieši, kas piedalījušies mācībās. Tie, kas piedalās, ir tiešām mērķtiecīgi, ko apliecina fakts, ka daudzi no viņiem jau meklējuši un saņēmuši atbalstu arī “Leader” projektos un biznesa inkubatoros,” saka “Altum” Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Nepilnīga informācija

Finālā ir arī Krista Grodne no Stradu pagasta, tūrisma jomā!!!! Ja norādām, tad visus mūsu novada pārstāvjus!

pirms mēneša, 2021.02.26 21:14

Inga

No Laukiem būt apmācību grupas LLKC Gulbenes biroja mācību grupā uz konkursu savas biznesa idejas un plānus iesniedza pieci mūsu novada jaunieši. Trīs no tiem startēs tālāk, finālā.
Sekojiet precīzai informācijai.

pirms mēneša, 2021.02.26 22:01

"Dzirkstele"

Paldies par informāciju! Vadījāmies no informācijas, ko sniedza LLKC. Mums prieks, ka arī Krista ir tikusi finālā!

pirms mēneša, 2021.02.27 07:23

!

Bērnu apģērbu zīmols! :)
Kaut kas uzmālēts uz maikas un visos rakstos jau figurē kā super dizainere!
Es savam bērnam tādu sū.. noteikti nevilktu.

pirms mēneša, 2021.02.27 10:07

Bet

Par gaumi nestrīdas. Man patīk!

pirms mēneša, 2021.02.27 10:35

!

Tad jau tev gaumes nav!

pirms mēneša, 2021.02.27 12:28

CXT

Idejas nav sliktas, bet dzīvotspējīgas kā bizness diemžēl nav. Ar trīs burkāniem diemžēl par maz ģimenes uzturēšanai... Tākā to visu var saukt tikai par hobiju un līdzekļu nelietderīgu izmantošanu. Atbalstu vajag infrastruktūrā, pārejo var paveikt paši!

pirms mēneša, 2021.02.27 16:04

Inta

Nepiekrītu- infrastruktūra, tas ir vietējās pašvaldibas darba lauks. Jebkura uzņeēmējdarbība, kaut vai cimdu adīšana un salatu audzēšana ir uzņēmejdarbība, bet ne vienmēr Biznesa inlubatora lauciņš.

pirms mēneša, 2021.02.28 21:42

Vietējās ziņas