Kopīgi sagaida jauno gadu un vēro krāšņo salūtu 2

Turpinot iesākto tradīciju, arī šoreiz vairāki simti mūsu pilsētas un arī novada iedzīvotāji 31.decembrī pirms pusnakts pulcējās skvērā un pie kultūras centra, lai kopīgi ar visiem citiem sagaidītu 2013.gadu un vērotu krāšņo salūtu. Taču daudzi pēc tam bilda, ka šogad salūta vērotāju pilsētas centrā bijis mazāk nekā pērn.  Vairāk foto šeit.

Cilvēki klausījās Gulbenes novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas un pilsētas pārvaldes vadītāja Anda Caunīša svētku apsveikumu, kā arī Ministru prezidenta Valda Dombrovska uzrunu, kas tika translēta uz lielā ekrāna.

 

Lai arī pirmās salūta dzirkstis naksnīgajās Gulbenes debesīs uzplaiksnīja jau kādu brīdi pirms pusnakts, tās, tiesa, bija dzirdamas arī pulksten 22.00, kad jaunais gads tika sagaidīts pēc Maskavas laika, visi gaidīja pilsētas pārvaldes sarūpēto salūtu, kas no pārvaldes budžeta izmaksāja 903 latus. Arī šoreiz tas tika šauts no Ozolu ielas.

 

Savukārt pulksten 1.00 daudzi apmeklēja Gulbenes kultūras centru, kur gan lielajā zālē, gan diskozālē notika pirmās šīgada ballītes. Kultūras centra direktors Egons Kliesmets stāsta, ka abas ballītes apmeklējuši apmēram 450 cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

saluts toc bija ok, bet vareja vel but kaut kas ara, nu kadas atrkcijas. Visi jau uz balli negaja

pirms 8 gadiem, 2013.01.05 15:54

Vietējās ziņas