Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 2.15 m/s, DA vēja virziens

Pie Brīvības pieminekļa visu dienu stāv goda sardze

Šodien pie Gulbenes pieminekļa par Latvijas brīvību kritušajiem draudzes varoņiem visu dienu stāvēja goda sardze. Savu pienākumu zemessargi te sāka pildīt no pulksten 9.00.

Zemessardzes 25.kājnieku bataljona komandieris Valērijs Gabdulļins “Dzirkstelei” saka, ka šāda goda sardze Lāčplēša dienā Gulbenē ir tradicionāla. Šo pienākumu zemessargi turpinās pildīt aptuveni līdz pulksten 21.00. Pie pieminekļa sardzē stāvošo maiņa notiek ik pēc aptuveni pusotras stundas.

 

Jau vēstīts, ka Gulbenē šodien pulksten 18.00 sāksies lāpu gājiens. Iedzīvotāji tam pulcēsies pie kultūras centra. Pēc tam gājiens virzīsies pie Brīvības pieminekļa un uz Vecgulbenes muižu, kur notiks piemiņas plāksnes atklāšana. Nenotiks dievkalpojums luterāņu baznīcā, kaut sākotnēji tas bija plānots.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.