Šonedēļ Stradu pagastā notiek Zemessardzes 25. kājnieku bataljona mācības 6

Šonedēļ Stradu pagasta Kaļņa ezera apkārtnē norisinās Zemessardzes 25. kājnieku bataljona Kaujas atbalsta rotas militārās mācības, lai stiprinātu vienības kaujas spējas. Par to informē Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Informācijas daļa.

Militāro mācību laikā Kaļņa ezera apkārtnē pārvietosies karavīri formas tērpos ar ieročiem grupā līdz 20 cilvēkiem. Mācību laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Pārvietošanās maršruti plānoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu satiksmi un vietējos iedzīvotājus. Pēc mācībām izmantotās teritorijas tiks sakoptas.

Zemessardze aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un militārās tehnikas pārvietošanos Gulbenes novadā, un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām un īslaicīgi radītajiem trokšņiem.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, uzdevumus un apmācību realizējot saskaņā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem drošības pasākumiem.

Zemessardzes 25. kājnieku bataljona Kaujas atbalsta rota Stāmerienā ir viena no jaunākajām profesionālā dienesta vienībām Nacionālajos bruņotajos spēkos.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

Būs- ir- bija

Būs, būs riktiks, nevis riktīgs.
Cerams, ka Undis jau riktiki gaida.

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.14 08:00

pff

Pilnigi bezjēdzīga līdzekļu tērēšana, ņemot vērā to, cik liels tehniskais nodrošinājums ir tepat kaimiņu lielvalstīm. Nemaz nerunājot par kodolieroču arsenālu.

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.14 10:14

Pilsētnieks

Jāsaprot, ka mēs, esam tikaī daļa no NATO.

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.14 11:53

Kaimiņš

Kara nebūs,Krievija to nepieļaus! Natovci jau cerēja sakūdīt banderas uzbrukumam šogad.

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.14 12:42

Tatjana Zdanoka

Drīz vatēto lāci gabalos dalīs

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.14 13:15

Vietējās ziņas