Stāķos dzīvoklī vēsi radiatori, kur meklēt palīdzību? 2

Stāķos esot problēmas ar siltumu vai, pareizāk sakot, ar tā neesamību. Par to “Dzirksteles” portālā trešdien, 24.novembrī, sūdzas komentāru rakstītāji.

“Dzirkstele” lūdza SIA “Gulbenes nami” valdes locekli Rihardu Kornu skaidrot situāciju. Viņš informēja: “Man 23.novembrī pulksten 21.00 no vienas Stāķu dzīvojamās mājas zvanīja un sūdzējās par nepietiekamu siltumu radiatoros. Informācija tika pārbaudīta. Redzējām, ka mājā ienākošais siltums ir 60 grādi. Tas nozīmē, ka līdz mājai siltums aiziet. Mēs, protams, aicinām šādās situācijās zvanīt uz “Gulbenes namu” informatīvo tālruni 68627722 vai sūtīt e-pastu uz adresi “info@gulbenesnami.lv”. Visa informācija tiks fiksēta un pārbaudīta. Mēs visiem atbildēsim un varēsim pateikt, vai konkrētajā brīdī siltums tiek pievadīts līdz katrai konkrētajai mājai. Ja siltums tiek pievadīts vajadzīgajā temperatūrā, bet radiatori vienalga mājā ir vēsi, tātad vaina ir iekšējos mājas tīklos. Par šo problēmu ir jāvēršas pie biedrības, kura apsaimnieko māju, vai arī pie dzīvokļu īpašnieku pilnvarotās personas. “Gulbenes nami” tādā gadījumā nav vainīgi. Konkrētajā Stāķu mājas gadījumā apsaimniekotāja ir biedrība, kurai arī jāveic mājas iekšējo siltumtīklu funkcionēšanas nodrošināšana.”

R.Korns piebilda, ka 23.novembrī sūdzība bijusi no Stāķu dzīvojamās mājas, kura nav renovēta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

job

patiesam jalamajas-korki=poda vaks- kads sakars renovacijai ar to ,ka auksti radiatori-jefin,beidz ostit...

pirms 3 dienām, 2021.11.25 09:53

X

Varbūt Jums tur Stāķos vainīgs tieši Korns(par ko gan šaubos.),bet mūsu mājās pie vainas ir mājās vecākā. Ne par ko negrib, lai dzīvokļi būtu silti. Varbūt Jums arī ir ieviesies kāds aukstu dzīvokļu fans?

pirms 3 dienām, 2021.11.25 20:40

Vietējās ziņas