Uzmanību autobusa Baltinava – Viļaka – Balvi- Gulbene- Rīga pasažieriem! 4

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 23.janvārī braucis ar autobusu Baltinava – Viļaka – Balvi- Gulbene- Rīga (AS “Nordeka” reisa nr. 7912) plkst. 3:18 no pieturas Litene līdz Rīgas autoostai. Par to informē SPKC Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Arāja.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

“Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku, var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus. Līdz 7. februārim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma,” uzsver I.Arāja.

Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Janis

Automašīnā nedrīkst divas mājsaimes sēdēt, bet autobusā gan, tur tak vīrusi var lepni dzīvot.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 19:33

Jurka

Jā gan, garas stundas sēž slēgtā telpā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.27 19:47

bieži braucu

Kā tad...:/

pirms 3 mēnešiem, 2021.01.28 11:06

Vietējās ziņas