Valsts policija aicina lietot atstarotājus 1

Diennakts tumšais laiks kļūst arvien garāks. Valsts policija aicina sevi nepakļaut riskam un lietot atstarotājus. Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala-Lesiņa “Dzirkstelei” stāsta, ka pašreiz ikdienā pievērš uzmanību tumšajiem gājējiem. Novembrī ir plānoti profilaktiskie pasākumi.
“Atsevišķos gadījumos pārkāpēji ir vieni un tie paši. Lai gan gaismu atstarojošās vestes ir izsniegtas, tāpat tās visi nelieto, aizbildinoties ar dažādām atrunām. Par savu drošību diennakts tumšajā laikā izteikti nevēlas rūpēties arī daži jaunieši. Ja vecāki liek paņemt vesti, tad tā, izejot no mājas, tiek ielikta somā un netiek izmantota. Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu modernu risinājumu, kā būt labi redzamam diennakts tumšajā laikā: adījumi, uzlīmes apģērbam, audumi un cits. Svarīgi ir katram pašam domāt par savu drošību un pieiet tam radoši, nevis ar dusmām par to, ka veste nav stilīga,” aicina V.Gibala-Lesiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ance

Gribu uzzināt precīzu veikalu adreses,kur var nopirkt lielas vestes. Pašiem policistiem ir labas,lielas vestes,vēl ar rāvēju.
Jāsaprot ka šīs ķīniešu vestes neder un līdz ar to arī kārtīgi nepilda savu funkciju. Tak jau zinām,kā jo biezākas drēbes,jo lielāku vēsti vajag. Uzvilkt modes pēc nav jēgas,ja neesi apspīdēts no visām pusēm.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.30 21:19

Vietējās ziņas