Valsts policija precizē informāciju par divām smagām autoavārijām Gulbenē 4

Ir apstiprināts fakts, ka 15.oktobrī, kad Gulbenē, Dzelzceļa ielā, notika vieglās automašīnas “VW” un autobusa sadursme, vieglās automašīnas vadītājs pie stūres bija sēdies alkohola reibumā. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne “Dzirksteli” informē, ka šoferis pie stūres sēdies 3,2 promiļu reibumā. Policijā sākts administratīvais process.

Savukārt sakarā ar otru avāriju, kura notika 18.oktobrī Gulbenē, Rīgas un Dzelzceļa ielu krustojumā, un kurā iesaistītas automašīna “Ford Mondeo” un “VW Passat”, portāla “Dzirkstele.lv” lasītāji vērš uzmanību uz to, ka šajā ceļus satiksmes negadījumā viena no iesaistītajām personām esot policijas darbiniece un negadījumā cietuši arī nepilngadīgie. Z.Vaskāne “Dzirkstelei” šajā sakarā komentē: “Nē, negadījumā nav iesaistīta policijas darbiniece. Un, jā, automašīnās bija nepilngadīgas personas.”

Arī Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards “Dzirkstelei” norāda, ka neviens no pašvaldības policijas darbiniekiem nav iesaistīts šajā ceļu satiksmes negadījumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

?

Atkal mentenes nav vainīgas? Kurš gan vēl par to šaubās.

pirms mēneša, 2021.10.27 17:15

nov.

Ta jau sen zināms, ka ments mentu piesegs. Tā bija padomju laikā un vēl izteiktāk tagad.

pirms mēneša, 2021.10.28 07:30

Vietējās ziņas