Gulbenes novada mazo vokālistu konkurss “Cālis 2014” notiks sestdien, 5.aprīlī, pulksten 11.00 Gulbenes kultūras centrā. Par to informē Gulbenes novada dome.
Šogad ir notikusi arī mazo vokālistu konkursa “Cālis 2014” atlases kārta fināla pasākumam, kāds iepriekšējos gados nav bijis. Uz to dziedātprasmi tika aicināti rādīt Gulbenes novada bērni līdz 5 gadu vecumam ieskaitot.
Konkursa finālā dziedās Karlīne Nakoskina, Anete Vilciņa, Ieva Ķikuste, Kristena Dreimane, Alise Nebēdniece, Marta Izabella Brūniņa, Evelīna Zīberga, Kristers Gabrāns un Mārtiņš Bogdans. Vokālistu sniegumu vērtēs organizatoru izveidota žūrija. Ikviens tiek aicināts uz koncertu, kurā saulainus prieka brīžus mazajiem vokālistiem un skatītājiem radīs Latvijas Leļļu teātra aktrise Laila Kirmuška.
Uzstāsies “cālēni”
00:00 03.04.2014
137