Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens

Pagastā iestāda bērzu birzi

Rankas pagasta centrā 25. aprīlī pēc organizācijas “Daugavas vanagi Latvijā” Rankas kopas dalībnieku ierosinājuma pirmo reizi iestādīti simts bērzi.

Rankas pagasta centrā 25. aprīlī pēc organizācijas “Daugavas vanagi Latvijā” Rankas kopas dalībnieku ierosinājuma pirmo reizi iestādīti simts bērzi.
“Bērzu birzs būs rancēniešu piemiņai, kurus laikā no 1940. līdz 1960. gadam varmācīgi izsūtīja uz tālajiem ziemeļiem, un varonīgajiem latviešu karavīriem, kuri krita cīņā pret valsts otrreizējo okupāciju,” informē Rankas kopas vadītājs Edgars Pūcītis.
Kociņu stādus sarūpēja Arvīds Veidemanis, kurš kopā ar Rankas arodvidusskolas mežkopju grupas audzēkņiem un citiem pagasta aktīvistiem piedalījās piemiņas birzs stādīšanā. Kopumā pasākumā piedalījās apmēram 30 cilvēku.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.