Svētdiena, 18. janvāris
Antons, Antis, Antonijs
weather-icon
+-10° C, vējš 1.47 m/s, D vēja virziens

Četros ciemos "Gulbenes nami" pārņem ūdenssaimniecību

SIA “Gulbenes nami” pagājušajā nedēļā Pilskalnā un Ozolkalnā sāka un šonedēļ Rankā, Lizumā, Lejasciemā, Letēs un Beļavas ciemā turpina līgumu pārslēgšanu “Par ūdens apgādes un kanalizācijas pakalpojuma sniegšanu” no pagasta pārvaldes uz SIA “Gulbenes nami”.
Uzņēmums ir paziņojis iedzīvotājiem par tikšanās vietu un laiku līgumu pārslēgšanai. Ja nav iespējas līgumu noslēgt konkrētajā datumā, lūgums vērsties SIA “Gulbenes nami” birojā Gulbenē – uzsvērts uzņēmuma mājaslapā.
Uzņēmums pagājušajā nedēļā arī publiskojis divus vakanču paziņojumus. Pretendenti tiek aicināti pieteikties administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja amatam, kā arī vecākā jurista amatam. Prasības ir augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, kā arī darba pieredze līdzīgā amatā. Ir nepieciešamas zināšanas nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos. Ir obligātas labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas.
SIA “Gulbenes nami” mājaslapā publiskotā informācija liecina, ka uzņēmumā šobrīd ir viens jurists, viens jurista palīgs un viens juriskonsults.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.