Sestdien Gulbenē kāds greizsirdīgs vīrs, būdams dzērumā, izsekojis sievas gaitām un ar nazi uzbrucis sāncensim viņa dzīvesvietā.
Sestdien Gulbenē kāds greizsirdīgs vīrs, būdams dzērumā, izsekojis sievas gaitām un ar nazi uzbrucis sāncensim viņa dzīvesvietā.
Gulbenes rajona policijas pārvaldes atbildīgā par sadarbību ar presi Elita Kalniņa informē, ka cietušais ir kāds 1960.gadā dzimis vīrietis, kam konstatēta durta brūce vēderā un apakšstilbā. Gulbenes slimnīcā informēja, ka cietušā veselības stāvoklis sākotnēji bijis kritisks. Divreiz nācies braukt uz asinsdonoru reģionālo centru Rēzeknē pēc asinīm.
E.Kalniņa klāsta, ka aizdomās turamajam – 1961.gadā dzimušam vīrietim – sākotnēji ierosināta krimināllieta par tīšu vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet, iespējams, to pārkvalificēs, ja apstiprināsies smagi miesas bojājumi.
Notikušā sakarā cietušajam veiks tiesu medicīnisko ekspertīzi. Savukārt aizdomās turamajam ekspertīzē konstatēs, cik lielā dzēruma pakāpē viņš bijis nozieguma brīdī.