Ceturtdiena, 1. janvāris
Silvestrs, Silvis, Kalvis
weather-icon
+-10° C, vējš 1.77 m/s, R vēja virziens

Gūst trešo vietu naturalizācijas projektā

Noslēdzies Naturalizācijas pārvaldes rīkotais skolēnu konkurss “Ceļā uz pilsonisku sabiedrību”. Gulbenes 2. vidusskola tajā guva 2.vietu.

Noslēdzies Naturalizācijas pārvaldes rīkotais skolēnu konkurss “Ceļā uz pilsonisku sabiedrību”. Gulbenes 2. vidusskola tajā guva 2.vietu.
Nedēļas nogalē – 24.aprīlī – Kuldīgas rajona Rendas pagasta atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” par uzvarētāja titulu cīnījās piecas komandas, katra labākā savā reģionā: Gulbenes 2. vidusskola, Aknīstes vidusskola, Dobeles 2. vidusskola, Daugavpils Krievu licejs un Rīgas Valsts tehnikums. Uzvarētāji ir daugavpilieši, kas arī saņēma galveno balvu – ceļojumu uz Franciju.
Konkursā skolēni izstrādāja projektus pilsoniskās līdzdalības un sabiedrības informēšanas jomās, katra reģiona labākā komanda saņēma finansējumu līdz 500 latiem projekta īstenošanai. Konkursa finālā komandas prezentēja projektu rezultātus, kā arī sacentās zināšanās par pilsonisko sabiedrību, valsts iekārtu, cilvēktiesībām un Latvijas vēsturi.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.