Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, D-DA vēja virziens

Joki

– Gribu adoptēt trīs mēnešus vecu angļu zīdaini. – Nu un ko tu ar viņu darīsi? – Kad viņš sāks runāt, mācīšos no viņa angļu valodu.

– Gribu adoptēt trīs mēnešus vecu angļu zīdaini.
– Nu un ko tu ar viņu darīsi? – Kad viņš sāks runāt, mācīšos no viņa angļu valodu.
****
Cenas bārā:
“Šīs cenas domātas tiem apmeklētājiem, kuri vēlas, lai bārmenis atbildētu uz viņu sievu telefona zvaniem.
30 Ls – “Viņš tikko aizgāja”;
60 Ls – “Viņš šodien šeit nav bijis”;
90 Ls – “Es viņu neesmu redzējis jau vairākas dienas”;
120 Ls – “Kas tas tāds?””
****
Sekretāre: – Direktora kungs, es tikko saņēmu vēstuli no mūsu filiāles Sahārā. Viņi raksta, ka tur esot katastrofāla situācija – ūdens trūkums.
Direktors: – Nu jau gan! Vienmēr viņi kaut ko izdomā!
– Es tā neteiktu, direktora kungs! Paskatieties – pat marka aploksnei ir piestiprināta ar saspraudi!

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.