Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-9° C, vējš 3.34 m/s, D-DA vēja virziens

Joki

Iestājeksāmens Policijas akadēmijā: sienā izzāģēti trīs caurumi – kvadrāts, aplis un trijstūris. Uz galda atrodas trīs figūras: kubs, bumba un piramīda. Uzdevums: ievietot figūras caurumos!

Iestājeksāmens Policijas akadēmijā: sienā izzāģēti trīs caurumi – kvadrāts, aplis un trijstūris. Uz galda atrodas trīs figūras: kubs, bumba un piramīda. Uzdevums: ievietot figūras caurumos!
Visi, kuri šo uzdevumu sekmīgi atrisinājuši, iedalās divās grupās – supergudrie un superstiprie. ***
– Kurš pirmais atrada to cilvēku bez dzīvības pazīmēm?
– Es.
– Kur jūs viņu aizvedāt?
– Kā parasti – sākumā uz morgu, pēc tam uz atskurbtuvi.
***
Kristieti soda par zagšanu. Viņš saka: – Tiesnesi, piedodiet man! To neizdarīju es, bet mana grēcīgā miesa.
Tiesnesis atbild: – Es jums, protams, piedodu, bet grēcīgajai miesai gan būs pāris gadu jāpasēž..

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.