Gulbenes Bērzu pamatskolas 2. – 4.klašu koris pirmo reizi piedalījās 1. Latvijas vispārizglītojošo skolu 2. – 4.klašu koru salidojuma koncertā “Tauriņu balsis”.
Gulbenes Bērzu pamatskolas 2. – 4.klašu koris pirmo reizi piedalījās 1. Latvijas vispārizglītojošo skolu 2. – 4.klašu koru salidojuma koncertā “Tauriņu balsis”.
27.maijā tas notika Tukuma rajona Durbes estrādē, pulcējot 2400 mazo dziedātāju no visiem Latvijas novadiem.
Skolotājas Gundegas Burkas vadītais kolektīvs iespēju piedalīties šādā salidojumā izpelnījās tikai pēc tam, kad bija izturējis vairākas atlases kārtas. Koncertā tas līdz ar vairākiem citiem koriem pārstāvēja Vidzemes novadu. Visu salidojuma dalībnieku uzstāšanās liecināja par augsto līmeni un rūpīgu gatavošanos dziesmotajam pasākumam.
Kora vadītāja G.Burka atzina, ka īpaši krāšņs un dzīvespriecīgs bijis svētku gājiens, kā arī pasākuma režija, jo līdz ar dziedātājiem no visiem Latvijas novadiem uzstājies arī Tautas deju ansamblis “Dzintariņš”, koklētāju ansamblis, vokālais ansamblis un instrumentālā grupa. Koncertā skanējušas Raimonda Paula, Imanta Paura un citu komponistu sacerētās melodijas, kā arī latviešu tautas dziesmu apdares.