Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-11° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens

Uzlabo pakalpojumu vietas

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs laikrakstu informē, ka šovasar pilsētā top un vēl taps vairākas pakalpojumu sniegšanas vietas gulbeniešiem un pilsētas viesiem, kā arī uzlabo vecās.

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs laikrakstu informē, ka šovasar pilsētā top un vēl taps vairākas pakalpojumu sniegšanas vietas gulbeniešiem un pilsētas viesiem, kā arī uzlabo vecās.
Ēdināšanas uzņēmums
40 personām un banketa zāle
60 personām top Miera ielā 5, kas atrodas pie SIA “Gulbenes degviela plus”. Šo objektu veido SIA “Ilva I”.
Savukārt Blaumaņa ielā 59 plānots šovasar uzsākt darbus autoremonta pakalpojumu sniegšanas paplašināšanai. To iecerējusi SIA “Mega Rem”. Zemnieku saimniecība “Lejaskrāces” paplašina un uzlabo savu ēku apkārtni un tirdzniecības vietas Rīgas ielā 31. SIA “Emze” būvē saimniecības preču veikalu Brīvības 78a.
“Kas riskē, tie ņem kredītus un iegulda savos objektos, sakārtojot arī Gulbeni. Paldies par to!” saka N.Stepanovs. Viņš priecājas par
SIA “Konto” aktivitātēm teritorijas labiekārtošanā. Jauktā tipa ēkas, kur notiks arī tirdzniecība, pārbūve Rīgas ielā 40 (pie pilsētas stacionārā pulksteņa), tūlīt jau tiks nodota ekspluatācijā. Malas ielā uzlabo metāllūžņu pieņemšanas punkta teritoriju.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.