Piektdiena, 16. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-10° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens

Rankā izvieto jaunas norādes

Tiem, kas iebrauc Rankas pagastā un vēlas sameklēt kādu māju, vairs nevajag maldīties, jo šovasar pagastā ir uzstādītas 400 norādes uz visām mājvietām.

Tiem, kas iebrauc Rankas pagastā un vēlas sameklēt kādu māju, vairs nevajag maldīties, jo šovasar pagastā ir uzstādītas 400 norādes uz visām mājvietām.
Izņēmums ir tās mājas, kuru saimnieki kategoriski atteikušies no jaunās norādes, uzskatot, ka pašu darinātā norāde ir oriģinālāka, kā arī izteikta nevēlēšanās reklamēt savu mājokli.
Jaunās norādes gatavotas no tekstolīta. Plāksnes pamatkrāsa ir sarkana, uz kuras ar baltiem burtiem uzrakstīts mājvārds. Jaunās norādes pagastā rada sakoptības un vienotības efektu.
Rankas pagasta pašvaldības vadītājs Jānis Antaņevičs stāsta, ka par zīmju uzlikšanu privātmāju saimniekiem nevajadzējis maksāt, jo pašvaldība šim mērķim atvēlējusi prāvu naudas summu no saviem līdzekļiem.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.