Piektdiena, 16. janvāris
Lidija, Lida
weather-icon
+-11° C, vējš 2.32 m/s, D-DA vēja virziens

Kādas emocijas izraisa pūtēju orķestru uzstāšanās?

Zenta Meijere no Gulbenes: – Klausoties pūtēju orķestru priekšnesumus, atceros jaunību, jo biju kāra gan uz mūziku, gan dejošanu. Rīgā, Sarkandaugavā, dejoju ragu mūzikas pavadībā.

Zenta Meijere no Gulbenes:
– Klausoties pūtēju orķestru priekšnesumus, atceros jaunību, jo biju kāra gan uz mūziku, gan dejošanu. Rīgā, Sarkandaugavā, dejoju ragu mūzikas pavadībā.
*
Gulbeniete Zigrīda:
– Ragu mūzika man atgādina bērnību un lauku zaļumballes. Šodien atkal labprāt dejotu, skanot valsim, ko atskaņo pūtēju orķestris.
*
Sīmanis Homčenko no Gulbenes:
– Man vispār ļoti patīk dzīvā mūzika, īpaši, ja skan saksofoni. Kas var būt labāks par zaļumballi, brīvu atmosfēru un dejām, ko spēlē pūtēju orķestris.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.