Trešdiena, 17. decembris
Alvīne
weather-icon
+2° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens

Turpinās izmeklēšana par traģisko avāriju Cēsu rajonā, kurā cieta "Maximas" darbinieki

Valmiera, 17.okt., LETA. Cēsu rajona Policijas pārvalde turpina izmeklēšanu par traģisko avāriju 8.septembrī, kurā cieta “Maximas” darbinieki no Kurzemes, aģentūrai LETA pastāstīja Policijas pārvaldes priekšnieks Jānis Kalniņš.

Šajās dienās turpinās cietušo iztaujāšana par notikušo. Kalniņš sacīja, ka tieši attālums, kas izmeklētājam jāmēro līdz cietušajiem vairākās vietās Kurzemē, kā arī cietušo skaits zināmā mērā paildzina izmeklēšanu.

 

Jau ziņots, ka septembrī Cēsu rajonā autoceļa Rīga-Veclaicene 102.kilometrā sadūrās mikroautobuss “Mercedes Benz” ar kravas automašīnu “Mercedes Benz”, kā rezultātā bojā gāja viens cilvēks, bet 15 cietušie ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā. Viena sieviete avārijā guva ļoti smagas traumas.

 

Avārija notika plkst.6.30, kad kravas automašīnas “Mercedes Benz” vadītājs iebraucis pretī braucošā mikroautobusā “Mercedes Benz”.

 

Avārijā cieta “Maximas” darbinieki, kuri bija devušies uz sporta spēlēm.

 

SIA “Maxima Latvija” vadība nekavējoties pēc avārijas sniedza un solīja turpināt sniegt visu nepieciešamo palīdzību ceļu satiksmes negadījumā cietušajiem uzņēmuma darbiniekiem un bojāgājušās sievietes tuviniekiem.

 

Uzņēmums apmaksāja bojāgājušās darbinieces bēru izdevumus.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.