Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens

Skaidro nelaimes gadījuma apstākļus

Svētdienas rītā Stradu pagastā, SIA “Gaujas koks”, cietis uzņēmuma darbinieks – 37 gadus vecs vīrietis, kas strādā par meistaru.

Svētdienas rītā Stradu pagastā, SIA “Gaujas koks”, cietis uzņēmuma darbinieks – 37 gadus vecs vīrietis, kas strādā par meistaru. Viņš guvis labās rokas traumu – daļēji norautu plaukstu. Cietušais no Gulbenes slimnīcas pārvests uz Gaiļezera slimnīcu Rīgā.
Nelaimes gadījumu darbā izmeklē Austrumvidzemes reģionālā Valsts darba inspekcija. Policija pieņems lēmumu par notikušo faktu pēc tam, kad saņems atzinumu no inspekcijas.
Valsts darba inspekcijas inspektors Ainārs Šmagris “Dzirkstelei” saka, ka pēc sākotnējās informācijas cietušā apģērbu aizķērusi iekārtas rotējošā daļa, tas arī kļuva par nelaimes iemeslu. Vai tā patiešām noticis un kas ir vainīgs, to Valsts darba inspekcija skaidros negadījuma izmeklēšanas laikā, kad ņems paskaidrojumu no cietušā un pārējiem šajā darba kolektīvā. “Patiesību skaidrosim,” saka A.Šmagris.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.