Svētdiena, 25. janvāris
Zigurds, Sigurds, Sigvards
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens

Notiks Baltijas kauss volejbolā

Šīsnedēļas nogalē – piektdien, sestdien un svētdien – Gulbenē notiks Baltijas kauss volejbolā kadetiem un minikadetiem.

Sacensībās startēs Latvijas, Igaunijas un Lietuvas meiteņu un zēnu kadetu un minikadetu izlases. Spēkiem mērosies jaunieši no 1992. līdz 1995.gadam. Sacensības atklās piektdien pulksten 16.30. Volejbola mači būs vērojami gan sporta skolas, gan arī sporta centra zālē. Kopumā sacensībās startēs 16 komandas. Gulbenieši varēs just līdzi arī gulbenietei Sandai Ragozinai, kas startēs izlases sastāvā.

Sporta skolas direktors Normunds Aizpurs norāda, ka šis volejbola turnīrs Gulbenē tiek organizēts ar mērķi popularizēt šo sporta veidu. Tieši tādēļ sacensībās pretī izlašu komandām tiks ļauts stāties arī Gulbenes un Lizuma apvienotajai 1991.gadā dzimušo meiteņu komandai – Zane Žīgure, Madara Strade, Mairita Buklagina, Arta Buklagina, Agnija Dobrovoļska, Laura Stradiņa, Lauma Lazdiņa, Laura Puniņa, Kristīne Opse, Laila Skopāne un Viktorija Medvedeva. Meitenes sacensībām gatavo treneres Līvija Grīnberga un Ārija Samsonova.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.