Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Gulbenes novads - Dzirkstele.lv abonementu:
"Gulbenes novads - Dzirkstele.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.
Abonē Gulbenes novads - Dzirkstele.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*
*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Gulbenes novads - Dzirkstele.lv kontā.
Manuprāt mūsu pilsētas vadībai it visā vienmēr ir atrunas un labāk ir protams vai nu nedarīt vai atrunāties lai nav jādara. Mans viedoklis ir ka gan melnie gan baltie gulbji mums būtu ne tikai vajadzīgi bet jābūt obligāti jo mūsu pilsēta ir vienīgā pasaulē kam pilsētas nosaukums saistīts ar šo dižo putnu! Ne tikai Cēsīs cilvēki prot parūpēties par šiem putniem bet tepat kaimiņos Balvu Raņčo. Bet protams mums nevajag neko ne pilis ne muižas ne skaistus parkus ne dižos putnus!
Noteikti nevajag! Lai gulbji paliek brīvībā, kur tiem arī ir vieta. Nav jau mīļdzīvnieki nekādi.
Tā jau ir. Cirkā dzīvniekus nevar, bet ārpus tā var. Divkoši.
Lai balerīnas tēlo gulbjus un sēž mežā.
Tas, kas notika ar reālu dzīvu radību- melno gulbi, bija tikai un vienīgi ilgstoša sadisma un vardarbības loģisks noslēgums. Ir taču ļoti daudz iespēju, kā parādīt jeb demonstrēt kādas vietas, šajā gadījumā Gulbenes, vēsturisko simbolu- gulbi. Aizbrauciet uz Staiceli un apskatiet, kā ziedu formā tur lepojas stārķis- Staiceles simbols. Tepat netālu, Lejasciemā, neviens suns vai cauna nav spējīgi nokost ” Dižakmens gulbjus” Tirzas upes labajā krastā blakus tiltam. Un šādu paraugu ir bezgalīgi daudz.