Ekonomikas analītiķi piesardzīgi, bet arvien pārliecinošāk norāda uz ekonomikas atveseļošanās pazīmēm, tādēļ Valda Dombrovska (JL) vadītajai valdībai ir iemesls atzīmēt piektdien gaidāmo gada jubileju.
Tomēr bez aktīvas rīcības uzņēmējdarbības atbalstam un veicināšanai novērst stagnāciju un panākt ekonomikas izaugsmi, visticamāk, nebūs iespējams. Pērn piedzīvotās pašvaldību vēlēšanas izraisīja kavēšanos nepopulāru lēmumu pieņemšanā un sasteigtu rīcību pēc tām.
Parlamenta vēlēšanu tuvums arī tagad raisa bažas par to, vai būtiski lēmumi, piemēram, nākamā gada budžeta izveide, netiks atlikti un nepaliks kā nepaveiktie darbi mantojumā nākamajai valdībai.
V. Dombrovskis gan apņēmies šo darbu paveikt vēl līdz vēlēšanām. Jāatgādina, ka tāda ir arī starptautisko aizdevēju prasība. Un darāmā vēl ir daudz: aktīvāku atbalstu gaida gan uzņēmēji, gan grūtībās nonākušie kredītņēmēji, gan darba meklētāji.