A/s „Pasažieru vilciens” pasažieriem no 14. līdz 18.aprīlim būs iespēja atgūt naudu par atpakaļceļa biļeti, ja iegādāta biļete turp un atpakaļ un veikts pirkums universālveikalā „Stockmann” Trakajās Dienās.
Universālveikalā „Stockmann” Trako Dienu ietvaros vilciena pasažieriem tiek piedāvāts atmaksāt mājupceļa biļeti, ja veikts pirkums virs 10 latiem.
Piecas dienas no 14. līdz 18.aprīlim iespējams, uzrādot vilciena biļeti, kas iegādātā braucienam no jebkuras Latvijas stacijas līdz Rīgai un atpakaļ un uzrādot čeku par pirkumu „Stockmann” virs 10 latiem, universālveikala 4.stāva „Stockmann” Pastāvīgo Klientu nodaļā saņems naudu par atpakaļceļu. Biļete tiks apzīmogota, tāpēc par vienu biļeti varēs saņemt atpakaļceļa naudu tikai vienu reizi.
Sadarbība Trako Dienu ietvaros organizēta, lai mudinātu cilvēkus izmantot sabiedrisko transportu un dotu iespēju lētāk atbraukt līdz universālveikalam, kurā iegādājamas akcijas preces par lētākām cenām. Pasažieriem arī nebūs papildus jāiegādājas bagāžas biļete, ja veikts liels pirkums un tas pārsniedz pieļaujamās bagāžas izmēru.
Informācija par priekšrocībām pasažieriem „Stockmann” Trakajās Dienās ir izvietota arī 12 stacijās visā Latvijā.
Tāpat vilcienos līdz 14.aprīlim tiks dalīta informācija par iespēju atgūt atpakaļceļa naudu un Trako Dienu akcijas bukleti. Informācija pieejama arī www.pv.lv un http://www.trakasdienas.lv/
No 6.aprīļa pa Latviju kursē elektrovilciens Spoks jeb ar Trako dienu reklāmas vilciena sastāvs.