Svētdiena, 21. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+6° C, vējš 2.24 m/s, R-DR vēja virziens

Studenti spiedīsies autobusos, lai nokļūtu Varšavā

Lai aktivizētu jauniešu ceļošanu Baltijas valstīs un stiprinātu saikni starp Latvijas augstskolām, Latvijas Studentu apvienība un zemo cenu autobusu līnija Simple Express izsludina studentu konkursu „Pavasara Spaidiņš 2010″. Tā ietvaros augstskolu komandas uzstādīs savdabīgu rekordu, cenšoties vienā autobusā iespiest iespējami daudz studentu, vienlaikus nesabojājot transportlīdzekli. Visefektīvāk saspiedusies komanda saņems brīvbiļetes ceļojumam pēc izvēles – uz Varšavu, Kauņu vai Tallinu.

Augstskolu komandas konkursam var pieteikties līdz 21. aprīlim, savukārt sacensības notiks 23. aprīlī Rīgā. Minimālais vienas komandas dalībnieku skaits ir 55 studenti, ieskaitot komandas kapteini.  

Pieteikties konkursam iespējams elektroniski, komandas kapteinim nosūtot pieteikumu dalībai konkursā uz e-pasta adresi: raimonds.andzans@hauska.com vai zvanot – 26492343. Pieteikumā jānorāda informācija par augstskolu, fakultāti, komandas nosaukumu, komandas kapteiņa vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktinformāciju (tālrunis, e-pasts).

 

Konkursa dienā komandas kapteiņiem jāiesniedz pilns komandas dalībnieku saraksts, norādot vārdu, uzvārdu, augstskolu un fakultāti.

 

Uzvarētāju noteiks konkursa žūrija. Komandas dalībnieki, kas tiks atzīti par uzvarētājiem, saņems zemo Simple Express biļetes braucienam pēc izvēles uz Kauņu, Varšavu vai Tallinu abos virzienos.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.