Svētdiena, 21. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+5° C, vējš 1.79 m/s, R-ZR vēja virziens

Akcijas fotokonkursam iesniegtas 232 fotogrāfijas

Veco cilvēku portretus akcijas fotokonkursam var iesniegt vēl tikai šonedēļ
Vēl tikai šonedēļ sociālajā tīklā www.draugiem.lv ir iespējams iesniegt fotogrāfijas labdarības akcijas MĒS JŪS ATCERAMIES fotokonkursam. Fotokonkursā var piedalīties ikviens portāla www.draugiem.lv reģistrēts lietotājs – autors, kura iesūtītajā fotogrāfijā ir redzams veca cilvēka portrets. Fotokonkursa mērķis ir parādīt veco cilvēku neatkārtojamību, savdabību, īpašo burvību, dzīves pieredzi un sirds gudrību. Līdz šim konkursam ir iesniegtas 232 fotogrāfijas.

Fotokonkursa galveno balvu – 10 kg Merrild kafijas iegūs mīlētākā fotogrāfija, par kuru būs balsojuši visvairāk akcijas lapas www.draugiem.lv/merrild apmeklētāji. Par fotokonkursam iesūtītajām fotogrāfijām var balsot ikviens, izņemot fotogrāfijas autoru. Par katru fotogrāfiju katrs apmeklētājs var balsot vienreiz dienā. Balsot par iesūtītajām fotogrāfijām var līdz 2010. gada 22. novembra plkst. 12:00. Balvu – 3 kg kafijas saņems arī aktīvākais balsotājs.  

Labdarības akcija MĒS JŪS ATCERAMIES turpināsies līdz 30. novembrim. Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs gan iegādājoties Merrild kafiju, gan apciemojot vientuļos, vecos kaimiņus vai paziņas, gan piedaloties fotokonkursā, gan interneta vietnē www.merrildlabdariba.lv iesakot savu veco vientuļo cilvēku, kuru pēc tam apciemos Latvijas Sarkanā Krusta darbinieki.

 

Šobrīd ir zināms, ka, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, laika posmā līdz Ziemassvētkiem tiks apciemoti vismaz 16 tūkstoši vecu vientuļu cilvēku. Vecos cilvēkus visā Latvijā apciemos Latvijas Sarkanā Krusta darbinieki un brīvprātīgie, kā ciemakukuli līdzi ņemot saziedoto kafiju. Akcijas laikā pavisam līdz 9. novembrim ir iesūtīti 194 pieteikumi par vecajiem ļaudīm visā Latvijā.

 

Labdarības akcijas MĒS JŪS ATCERAMIES iecere ir sniegt vecajiem un vientuļajiem cilvēkiem sirds siltumu un uzmanību. Akcija notiek jau otro gadu, pagājušogad akcijas laikā tika savāktas 448 382 kafijas tasītes un Latvijas Sarkanā Krusta darbinieki visā Latvijā apciemoja 10 761 sirmgalvjus.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.